LKL finalo serijoje – lygybė: „Rytas“ palaužė „Žalgirį“ | Kas vyksta Kaune

LKL finalo serijoje – lygybė: „Rytas“ palaužė „Žalgirį“

Kauno „Žalgiris“ - Vilniaus „Rytas“ / BC „Žalgiris“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo antrąsias „Betsafe-LKL“ finalo serijos rungtynes, o serijos rezultatas tapo lygus – 1:1. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 71:94 (19:24, 22:24, 15:27, 15:19) nusileido Vilniaus „Rytui“.

Trijų minučių atkarpą susitikimo pradžioje kauniečiai pralaimėjo 0:9, bet tuomet po dvitaškį įmetė Tyleris Cavanaugh ir Edgaras Ulanovas, Tomas Dimša sumetė baudų metimus, o Lukas Lekavičius smeigė tritaškį – 9:14.

Iš toli taikliai atakavo T. Cavanaugh ir T. Dimša, L. Lekavičius realizavo baudų metimus, o dvitaškiu pasižymėjo Rolandas Šmitas – 19:24.

Net dvylika taškų per pusę ketvirčio surinko Isaiah Tayloras, baudos metimą įmetė E.Ulanovas, o Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus – 34:34. Per likusią kėlinio dalį tas pats I. Tayloras pataikė dar vieną dvitaškį, L. Lekavičius pasižymėjo keturiais taškais, o T. Cavanaugh tašką pridėjo nuo baudų metimo linijos – 41:48.

Po pertraukos šešis taškus įsirašė K. Hayesas, o I. Tayloras realizavo keturis baudų metimus – 51:55. L. Birutis, L. Lekavičius ir T. Cavanaugh taškus rinko baudų metimais, tačiau varžovai spurtavo ir komandas skyrė beveik dvi dešimtys taškų – 56:75.

Gerą asmeninį pasirodymą dviem taškais pratęsė I.Tayloras, bet tai buvo vieninteliai komandos taškai per pusę kėlinio – 58:85. Penkis taškus įmetė T. Dimša, iš toli taikliai atakavo T. Cavanaugh ir Karolis Lukošiūnas, tačiau rungtynių baigties pakeisti nepavyko – 71:94.

„Žalgiris“: I.Tayloras 20, T.Dimša 12, T.Cavanaugh 11 (6 atk. kam., 2 per. kam.), L.Lekavičius 10, K.Hayesas 6, L.Birutis 4, E.Ulanovas 3, K.Lukošiūnas 3, R.Šmitas 2, I.Brazdeikis 0, A.Butkevičius 0 (2 per. kam.).

„Rytas“: M.Fosteris 22, J.Echenique 18, E.Kairys 11, G.Radzevičius 10.