Paaiškėjo, kodėl rinktinės rikiuotėje nematysime dviejų žalgiriečių – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo, kodėl rinktinės rikiuotėje nematysime dviejų žalgiriečių

Lrytas.lt 2023/05/26 11:16
„BC Žalgiris Kaunas“ nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis pranešė, kad šią vasarą komandoje nepamatysime keturių žaidėjų – Mariaus Grigonio, Luko Lekavičiaus, Roko Giedraičio ir Edgaro Ulanovo.

Krepsinis.net žurnalistė Gabrielė Miknevičiūtė praneša, kodėl šie krepšininkai nusprendė atsisakyti kvietimo į rinktinę.

31-erių Kauno „Žalgirio“ kapitonas E.Ulanovas antrą vasarą paeiliui prie rinktinės neprisijungs dėl asmeninių priežasčių. Jo komandoje nebuvo ir praėjusiame Europos čempionate. Žaidėjas plačiau nekomentuoja savo sprendimo, tačiau akivaizdu, kad puolėjas vasarą nori skirti poilsiui.

29-erių žalgirietis L.Lekavičius šią vasarą daugiau laiko nori skirti šeimai. Su žmona krepšininkas laukia šeimos pagausėjimo, netrukus jiems turėtų gimti antroji atžala.

29-erių Atėnų „Panathinaikos“ žaidėjas M.Grigonis teigė, kad vasarą nori išsigydyti nugaros traumas ir skausmus, todėl nusprendė nevykti į rinktinę.

Tuo tarpu 30-metis R.Giedraitis savo paaiškinimo kol kas nepateikė. Vis dėlto lietuvio sutartis su Vitorijos „Baskonia“ klubu šią vasarą baigs galioti, tad krepšininkas galimai ieškos naujo klubo. Tai galimai paskatino lietuvį šią vasarą skirti individualioms treniruotėms ir pokalbiams su Europos komandomis.

Primenama, kad Lietuvos rinktinės treniruočių pirmasis etapas prasidės liepos 12-ąją, antrasis – 17-ąją.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA