Lietuvos futbolo federacijos prezidentu tapo vieninteliu kandidatu buvęs E. Stankevičius - Kas vyksta Kaune

Lietuvos futbolo federacijos prezidentu tapo vieninteliu kandidatu buvęs E. Stankevičius

BNS 2023/03/10 14:31
Asociatyvi / Dariaus ir Girėno stadiono atidarymas / R. Tenio nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu penktadienį išrinktas Edgaras Stankevičius, iki šiol ėjęs jos generalinio sekretoriaus pareigas. Jis buvo vienintelis kandidatas rinkimuose.

Kaune vykstančios neeilinės federacijos konferencijos metu iš 63 delegatų jį palaikė 57, penki biuleteniai buvo prieš, vienas rastas sugadintas, paskelbė rinkimų komiteto pirmininkė Laura Augytė Kamarauskienė.

„Kandidatas E. Stankevičius surinko daugiau negu reikiamą balsų skaičių ir yra išrinktas Lietuvos futbolo federacijos prezidentu“, – paskelbė ji.

E. Stankevičius pakeis iki šiol LFF vadovavusį Tomą Danilevičių.

„Malonu, viduj toks virpulys eina, supratus, kas įvyko, – į konferencijos dalyvius kreipėsi E. Stankevičius. – Stengsiuosi nenuvilti, lozungais nekalbėsime, tikiuosi, kad kasdienine veikla ir darbais įrodysiu, kad buvau vertas jūsų pasitikėjimo“.

Penktadienį taip pat bus renkami 15 Vykdomojo komiteto narių bei nepriklausomų komitetų ir organų nariai.

Nauji LFF įstatai buvo patvirtinti praėjusių metų sausį, juose numatyta, kad „dėl nusikalstamos veikos“ kaltais pripažinti asmenys negali eiti LFF prezidento, Vykdomojo komiteto nario ir nepriklausomų LFF komitetų pirmininkų, jų pavaduotojų ir narių pareigų.

LFF Vykdomąjį komitetą sudarys aštuonių apskričių atstovai, trijų šakinių asociacijų – Lietuvos moterų asociacijos, Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos bei Lietuvos vaikų ir jaunimo ugdymo futbolo asociacijos atstovai, po vieną A lygos, Pirmos lygos ir vieno A lygos klubo atstovą, LFF prezidentas ir su futbolu susijusi nepriklausoma moteris.

LFF konferenciją sudarys 32 nariai: dešimt apskričių, aštuoni A lygos ir šeši Pirmos lygos klubai bei aštuonios šakinės asociacijos. Kiekvienas iš narių turės po du balsus, tad realiai dalyvių skaičius sieks 64 žmones.

LFF įstatų pakeitimų ėmėsi Seimui grasinant federacijoje įvesti tiesioginį valdymą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA