Pamatykite žalgiriečių treniruotę jų akimis - Kas vyksta Kaune

Pamatykite žalgiriečių treniruotę jų akimis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Tomas Dimša ir Ignas Brazdeikis išbandė tai, ko dar anksčiau žalgiriečiams patirti neteko. Krepšininkai treniruotės metu dėvėjo „MindFly“ liemenes su kameromis, kurios užfiksavo vaizdą ir garsą, matomą ir girdimą iš žaidėjo perspektyvos, rašoma „BC Žalgiris“ internetinėje svetainėje.

Prieš prasidedant fiziško kontakto nestokojusiai treniruotei, „Žalgirio“ komandos žaidėjai ir treneriai su šypsenomis pasitiko kitaip treniruotėje atrodžiusius T. Dimšą ir I. Brazdeikį.

Tiesa, žalgiriečiai greitai prie vaizdo priprato, o krepšininkai suteikė unikalią galimybę sirgaliams pamatyti komandos treniruotę taip, lyg būtų stebimas kompiuterinis vaizdo žaidimas.

T. Dimša ir I. Brazdeikis „MindFly“ liemenes su kameromis dėvėjo kelių treniruočių metu, todėl sirgaliai kiek vėliau išvys ir kitų treniruočių momentus.

Su pirmaisiais kadrais iš dar tokiu kampu nematytos „Žalgirio“ treniruotės sirgaliai gali susipažinti pristatomajame klipe, o visą išsamią medžiagą jau dabar matoma „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA