Atnaujinta „Iki“ Kaune pirkėjus pasitiks modernesnė ir erdvesnė – Kas vyksta Kaune

Atnaujinta „Iki“ Kaune pirkėjus pasitiks modernesnė ir erdvesnė

Organizatorių nuotr.

Penktadienį, liepos 1 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune, adresu Baltijos g. 59-1. Investicijos į šios „Iki“ parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 1,7 mln. eurų. Parduotuvė įrengta pagal naujausius „Iki“ standartus. Pirkėjų patogumui ir maloniai apsipirkimo patirčiai čia išplėsti kai kurie skyriai ir įrengtos savitarnos kasos.

„Siekiame pagerinti savo pirkėjų apsipirkimo patirtį ir suteikti galimybes įsigyti visų būtinų prekių moderniose parduotuvėse arčiau namų. Kruopščiai formuojame ir plečiame „Iki“ asortimentą, kad šviežiausių, aukščiausios kokybės produktų rastų kiekvienas. Taip pat šviežumą vertinantiems ir skubantiems pirkėjams siūlome ir platų jau pagamintų „Iki“ kulinarijos gaminių pasirinkimą“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujinta „Iki“ parduotuvė / Organizatorių nuotr.

Atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje Kaune įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, mėsos, žuvies ant ledo skyriai. Taip pat čia bent 3 kartus per dieną kepama duona ir bandelės.

Ši „Iki“ parduotuvė atnaujinta pagal naujausią prekybos tinklo standarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą. Rekonstruotoje „Iki“ parduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį.

Atnaujinta „Iki“ parduotuvė / Organizatorių nuotr.

Mėgstantiems greitą apsipirkimą „Iki“ parduotuvėje Kaune įrengtos net 7 „IKI Bitutė“ kasos, veikia ir 2 paprastos kasos. Lankytojams ši „Iki“ parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas „Iki“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse.

Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. „Iki“ taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA