Iš Kauno oro uosto startavo svarbi tiesioginė skrydžių kryptis | Kas vyksta Kaune

Iš Kauno oro uosto startavo svarbi tiesioginė skrydžių kryptis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Gegužės pradžioje Kauno ir Vilniaus oro uostuose startavo net keturios naujos tiesioginių skrydžių kryptys. Nuo pirmadienio iš Kauno oro uosto galima lengvai pasiekti Varšuvą, o nuo antradienio iš Vilniaus oro uosto pradėti vykdyti skrydžiai į Gdanską, Niurnbergą ir Hamburgą. Skrydžius į Lenkiją ir Vokietijoje esantį Niurnbergą vykdys oro bendrovė „Ryanair“, į Hamburgą – „airBaltic“, rašoma pranešime spaudai.

Kaip pastebi Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas, šio mėnesio pradžioje startavusios kryptys tinka tiek atostogoms, tiek verslo kelionėms.

„Skrydžiai, kuriuos pradėjo vykdyti oro bendrovės „airBaltic“ ir „Ryanair“, sujungia Lietuvą su strategiškai svarbiomis kryptimis. Vokietijos miestai – reikšmingi ekonominių santykių plėtojimui, atvykstamajam turizmui bei užsienio investuotojų pritraukimui, o naujieji skrydžiai į Varšuvą dar labiau pagerins Lietuvos susisiekimą su Lenkija, sutaupys daug laiko šiuo metu keliaujantiems į Varšuvą iš Kauno ir jo regiono kitomis transporto priemonėmis, taip pat pritrauks daugiau turistų iš kaimyninės šalies į Lietuvą.

Džiaugiamės galėdami keleiviams pasiūlyti naujas verslo kelionių kryptis, tačiau verta pabrėžti, kad kiekvienas iš šių miestų puikiai tiks ne tik darbiniams susitikimams, bet ir pažintinėms atostogoms“, – sakė A. Stikliūnas.

Jo teigimu, nuosekliai auganti krypčių pasiūla yra įsibėgėjančio aviacijos vasaros sezono simbolis ir kartu – oro bendrovių planų pasiekti prieš-pandemines savo veiklos apimtis rezultatas.

„Praėjusių metų antroje pusėje prasidėjęs spartus aviacijos sektoriaus atsigavimas tęsiasi iki šiol. Šiandien drąsiai galime teigti, kad paklausa kelionėms ypač stipri, oro uostuose fiksuojame ypač sparčiai atsistatančius keleivių srautus. Žmonės aktyviai naudojasi galimybe keliauti tiek poilsio, tiek darbo tikslais“, – komentavo A. Stikliūnas.

Praėjusį mėnesį Lietuvos oro uostai atnaujino šių metų aviacijos srautų prognozę. Atsižvelgdami į turimus duomenis, Lietuvos oro uostų atstovai teigia, kad keleivių skaičius Lietuvos oro uostuose turėtų siekti iki 4,4 mln. srautą, o skrydžių – iki 49,5 tūkstančių, tai yra atitinkamai 4 proc. ir 3 proc. daugiau nei buvo prognozuota anksčiau.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA