Didieji prekybos tinklai skelbia, kaip dirbs per Velykas | Kas vyksta Kaune

Didieji prekybos tinklai skelbia, kaip dirbs per Velykas

Kavinės ir parduotuvės Akropolyje

Artėjant šv. Velykoms, kurios bus balandžio 17 ir 18 d., didžiosios parduotuvės skelbia darbo grafiką. Parduotuvės „Lidl“ bei „Maxima“ pirmąją Velykų dieną nedirbs.

Dieną prieš Velykas, balandžio 16-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 17-ąją, per Velykas, parduotuvės nedirbs. Balandžio 18-ąją, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

„Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau tapo tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Apie darbo laiką per Velykas skelbiame iš anksto, kad pirkėjai galėtų planuoti savo pirkinius. Parduotuves jau pasiekė ir velykinis asortimentas, kuris palaipsniui bus pildomas iki pat švenčių. Tikime, kad tai pirkėjams padės lengviau susiplanuoti šventinius pirkinius ir viską įsigyti nepatiriant finansinės įtampos“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ priima jau penktus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ taip pat nedirbs per pirmąją Velykų dieną. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.

„Pastaruosius kelerius metus susiduriame su papildomais iššūkiais, kuriuos sukelia tiek besitęsianti koronaviruso pandemija, tiek karas Ukrainoje. Esame dėkingi savo darbuotojams už jų be galo svarbų kasdienį darbą per visą šį laikotarpį – jie ne tik rūpinasi, kad lentynose nepritrūktų būtiniausių prekių, bet ir pasirūpina parama ukrainiečiams. O pirkėjus kviečiame kuo anksčiau pradėti planuoti šventinius apsipirkimus, kad šv. Velykoms visi pasiruoštume ir patogiai, ir saugiai, tai yra, nesibūriuodami parduotuvėse”, – sako Ernesta Dapkienė, „Maximos” Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pasak E. Dapkienės, pirmosios Velykoms skirtos prekės, pavyzdžiui, saldumynai į parduotuves atkeliavo dar kovo viduryje. Tačiau tradicinė šiai gražiausiai pavasario šventei skirta kampanija „Velykų Velykos“ startuoja paskutinėmis kovo dienomis. Artėjant Velykoms pirkinių krepšelyje dominuoja šviežia žuvis, majonezas, krienai, mėsa ir paukštiena, daržovės, įvairūs saldumynai. Taip pat perkamos namų dekoravimo priemonės, rašoma „Maxima“ pranešime žiniasklaidai.

„Šiuo metu prekės dar keliauja į parduotuves. Kasmet savo pirkėjams prieš Velykas pasiūlome specialų asortimentą – nuo šventiškų patiekalų iki interjero detalių. Mūsų parduotuvėse šiemet galima rasti tiek klasika tapusių patiekalų kaip kepta višta, šaltiena ar baltoji mišrainė, tiek sezono naujienų, pavyzdžiui, daugiau patiekalų ir užkandžių su jūros gėrybėmis. Stebime tendencijas, suprantame, kad pirkėjų norai ir poreikiai keičiasi, tad stengiamės juos atliepti“, – pasakoja E. Dapkienė, kuri primena, kad „Maximos“ mobiliosios programėlės vartotojų šiemet ir vėl laukia velykinis žaidimas, kuriame kasdien galima gauti patrauklių pasiūlymų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA