Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą pagriebęs „Žalgiris“ Pasvaliečiams parodė klasę | Kas vyksta Kaune

Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą pagriebęs „Žalgiris“ Pasvaliečiams parodė klasę

Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo 20-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Trečiadienį žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą 102:83 (25:17, 26:23, 27:23, 24:20).

„Žalgirio“ taškų sąskaitą Pasvalyje tritaškiu atidarė po traumos į aikštelę grįžęs Janis Strelniekas, po dvitaškį pridėjo Edgaras Ulanovas ir Tyleris Cavanaugh (7:6). Tai Websterio ir J.Strelnieko tolimi šūviai bei dar 4 E.Ulanovo taškai didino svečių pranašumą (17:11), o pirmojo kėlinio pabaigoje po Luko Lekavičiaus perdavimų dukart pasižymėjo Joffrey Lauvergne, taškus pelnė ir Paulius Jankūnas bei pats L.Lekavičius – 25:17.

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėjo baudas sumetęs Nielsas Giffey ir kamuolį puolime atkovojęs P.Jankūnas, o E.Ulanovo 5 taškai kūrė dviženklę persvarą – 34:20. Artūro Milaknio tritaškis ir Mareko Blaževičiaus 4 taškai, E.Ulanovo baudų metimai ir T.Websterio prasiveržimas išlaikė panašų skirtumą – 45:33. Prieš didžiąją pertrauką dar 4 baudas realizavęs E.Ulanovas rinko savo 17-ąjį tašką, dvitaškį po T.Websterio perdavimo pelnė T.Cavanaugh – 51:40.

E.Ulanovas tęsė savo puikų pasirodymą ir rinko dar 5 taškus, 4 pridėjo L.Lekavičius, iš toli pataikė P.Jankūnas, dėjimu kaire ranka krepšį drebino M.Blaževičius – 72:56. Trečiojo kėlinio pabaigoje po tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas ir TY.Websteris – 78:63.

Ketvirtojo kėlinio pradžią 4 taškais iš eilės žymėjo Joshas Nebo, tritaškį iš kampo pataikė T.Websteris – 85:63. Šeimininkai irgi spurtavo 7:0, bet jų entuziazmą šaldė N.Giffey tritaškis ir M.Blaževičiaus 6 taškai – 94:70. T.Cavanaugh tritaškis ir T.Websterio baudos priartino „Žalgirį“ prie šimtojo taško, kurį tritaškiu pelnė N.Giffey (102:72). Per paskutines 2 minutes kauniečiai taškų nepelnė, bet šventė užtikrintą pergalė 102:83.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 24 (5 atk. kam.), M.Blaževičius 15 (6 atk. kam.), T.Websteris 13 (4 rez. perd., 2 per. kam.), N.Giffey 8 (4 per. kam.), T.Cavanaugh 7, P.Jankūnas 7 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 6, J.Strelniekas 6, L.Lekavičius 6 (7 rez. perd.), J.Nebo 4 (5 atk. kam.), A.Milaknis 3, K.Lukošiūnas 3 (2 per. kam.).

„Pieno žvaigždės“: M.Johnsonas 18 (4 rez. perd., 4 per. kam.), R.Culpepperis 16 (5 rez. perd., 2 per. kam.), P.Petrilevičius 11, A.Beručka 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).