Kai raudonas šviesoforo signalas negalioja: taip atrodo žingsnis iki nelaimės | Kas vyksta Kaune

Kai raudonas šviesoforo signalas negalioja: taip atrodo žingsnis iki nelaimės

Antradienio rytą Šilainiuose įamžintas grubus Kelių eismo taisyklių pažeidimas. Nepastebėjęs nei raudono šviesoforo signalo, nei į gatvę jau išėjusių pėsčiųjų, automobilis vos nepartrenkia vyro ir toliau skrieja nė nepristabdęs.

„Žmogus vos nepartrenktas, vairuotojo važiuojant per raudoną. O policija stovinti kitoje pusėje nemato arba nenori matyti…”, – komentavo vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Kaip matyti vaizdo medžiagoje, Šilainiuose, Žemaičių pl., pirmoje eismo juostoje prie raudono šviesoforo signalo sustoja vaizdo įrašo autorius, pėsčiajam vos tik pajudėjus per perėją, antra eismo juosta nė nepristabdydamas prazvimbia kitas lengvais automobilis.

Laimei, pėsčiasis atskriejantį automobilį pastebi ir žingsnį sulėtina, taip išvengdamas labai skaudžių pasekmių.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad už tokį pažeidimą, remiantis Lietuvos Administracinių nusižengimų kodekso straipsniu nr. 417.4 „Važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui“ vairuotojui gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų arba tesės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA