Apsipirkti ir atrasti naujų skonių: Kauno „Akropolis“ pirkėjams dovanos restoranų kuponus – Kas vyksta Kaune

Apsipirkti ir atrasti naujų skonių: Kauno „Akropolis“ pirkėjams dovanos restoranų kuponus

Dovanų kuponas Kauno „Akropolis“ / Organizatorių nuotr.

Kauno „Akropolis“ kviečia paragauti skirtingų pasaulio virtuvių skonių bei ragina pasinaudoti jau nuo šiandien prasidedančia akcija – kiekvieno čia apsiperkančio bent už 100 eurų lauks specialus kuponas, kurį bus galima išleisti prekybos centre veikiančiuose restoranuose ir kavinėse, kurių Kauno „Akropolyje“ – daugiau nei 20.

Kaip pasakoja Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė, nuolat siekiama, kad kiekvienas lankytojas be rūpesčių rastų ne tik jam reikiamas prekes, bet ir paslaugas bei pramogas.

„Norėdami paraginti prisiminti išskirtinius pasaulio virtuvių skonius nuo liepos 12 dienos pradedame išskirtinę akciją. Jos metu kiekvienas lankytojas, apsipirkęs už 100 eurų ar daugiau prekybos centre įsikūrusiose ir akcijoje dalyvaujančiose parduotuvėse, gaus 10 eurų vertės kuponą, skirtą pavalgyti bet kurioje Kauno „Akropolio“ kavinėje ar restorane. Verta suskubti, nes šių dovanų kiekis ribotas“, – naujovę pristato B. Kuodytė.

Norinčių pavalgyti sočiau laukia gausybė, beveik 4 tūkstančių kv. metrų plote įsikūrusių restoranų, kurie siūlo išbandyti skirtingų šalių virtuves. Tai ir lietuviško maisto restoranas „Bernelių užeiga“, prisilietimą prie JAV virtuvės siūlantis „Dinner Map“, turtingą Italijos virtuvę į Lietuvą atvežęs „Olive Kitchen“, Sakartvelo kvapais gundantis „Chačapuri“ ir daugybė kitų maitinimo įstaigų.

Dovanų kuponai / Organizatorių nuotr.

Nuskriausti neliks ir ieškantys egzotiškesnių tolimosios Azijos skonių – jie galės apsilankyti Japonijos, Kinijos ir Vietnamo dvasia alsuojančiuose kokybiško maisto restoranuose. Norite visko? Ne problema! Prisikrauti savo lėkštę įvairiausių virtuvių patiekalų siūlo restoranas „12“.

Galimybę pasimėgauti skirtingais skoniais kviečia kavinės „Coffeine“, „Green Cafe“, „Vero cafe“, taivanietiškų burbulinių arbatų tinklas „Formosa“ bei sulčių baras „Nektaras“, o išsirinkti skaniausią desertą siūlo kavinės „Alkava“, „Sugamour“, „La Petite“ ir „Yogoland“.

„Tendencijas, kad visos reikalingos parduotuvės, restoranai ir pramogų teikimo vietos būtų po ranka, diktuoja šiuolaikiškas miesto žmogaus tempas. Atsižvelgiant į tai, Kauno „Akropolyje“ kiekvieno lankytojo patogumui sukurta skonių oazė primenanti tarsi miestą mieste“, – teigia B. Kuodytė.

Dovanų kuponas nesuteikiamas už „Maximos“, „Eurovaistinės“, „Topo Centro“ ir „Akropolio“ dovanų čekius, bankų, kredito įtaigų̨, lažybų̨ punktų, kazino ir lošimo salonų, pramogų̨ ir restoranų, kavinių bei paslaugų pirkimo kvitus. Akcijoje dalyvaujančių̨ parduotuvių̨ sąrašą̨ galima rasti www.akropolis.lt. Akcijos čekiai nesumuojami, už vieną čekį duodama viena dovana.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA