Apsipirkti ir atrasti naujų skonių: Kauno „Akropolis“ pirkėjams dovanos restoranų kuponus – Kas vyksta Kaune

Apsipirkti ir atrasti naujų skonių: Kauno „Akropolis“ pirkėjams dovanos restoranų kuponus

Organizatorių nuotr.

Kauno „Akropolis“ kviečia paragauti skirtingų pasaulio virtuvių skonių bei ragina pasinaudoti jau nuo šiandien prasidedančia akcija – kiekvieno čia apsiperkančio bent už 100 eurų lauks specialus kuponas, kurį bus galima išleisti prekybos centre veikiančiuose restoranuose ir kavinėse, kurių Kauno „Akropolyje“ – daugiau nei 20.

Kaip pasakoja Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė, nuolat siekiama, kad kiekvienas lankytojas be rūpesčių rastų ne tik jam reikiamas prekes, bet ir paslaugas bei pramogas.

„Norėdami paraginti prisiminti išskirtinius pasaulio virtuvių skonius nuo liepos 12 dienos pradedame išskirtinę akciją. Jos metu kiekvienas lankytojas, apsipirkęs už 100 eurų ar daugiau prekybos centre įsikūrusiose ir akcijoje dalyvaujančiose parduotuvėse, gaus 10 eurų vertės kuponą, skirtą pavalgyti bet kurioje Kauno „Akropolio“ kavinėje ar restorane. Verta suskubti, nes šių dovanų kiekis ribotas“, – naujovę pristato B. Kuodytė.

Norinčių pavalgyti sočiau laukia gausybė, beveik 4 tūkstančių kv. metrų plote įsikūrusių restoranų, kurie siūlo išbandyti skirtingų šalių virtuves. Tai ir lietuviško maisto restoranas „Bernelių užeiga“, prisilietimą prie JAV virtuvės siūlantis „Dinner Map“, turtingą Italijos virtuvę į Lietuvą atvežęs „Olive Kitchen“, Sakartvelo kvapais gundantis „Chačapuri“ ir daugybė kitų maitinimo įstaigų.

Dovanų kuponai / Organizatorių nuotr.

Nuskriausti neliks ir ieškantys egzotiškesnių tolimosios Azijos skonių – jie galės apsilankyti Japonijos, Kinijos ir Vietnamo dvasia alsuojančiuose kokybiško maisto restoranuose. Norite visko? Ne problema! Prisikrauti savo lėkštę įvairiausių virtuvių patiekalų siūlo restoranas „12“.

Galimybę pasimėgauti skirtingais skoniais kviečia kavinės „Coffeine“, „Green Cafe“, „Vero cafe“, taivanietiškų burbulinių arbatų tinklas „Formosa“ bei sulčių baras „Nektaras“, o išsirinkti skaniausią desertą siūlo kavinės „Alkava“, „Sugamour“, „La Petite“ ir „Yogoland“.

„Tendencijas, kad visos reikalingos parduotuvės, restoranai ir pramogų teikimo vietos būtų po ranka, diktuoja šiuolaikiškas miesto žmogaus tempas. Atsižvelgiant į tai, Kauno „Akropolyje“ kiekvieno lankytojo patogumui sukurta skonių oazė primenanti tarsi miestą mieste“, – teigia B. Kuodytė.

Dovanų kuponas nesuteikiamas už „Maximos“, „Eurovaistinės“, „Topo Centro“ ir „Akropolio“ dovanų čekius, bankų, kredito įtaigų̨, lažybų̨ punktų, kazino ir lošimo salonų, pramogų̨ ir restoranų, kavinių bei paslaugų pirkimo kvitus. Akcijoje dalyvaujančių̨ parduotuvių̨ sąrašą̨ galima rasti www.akropolis.lt. Akcijos čekiai nesumuojami, už vieną čekį duodama viena dovana.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.