Duris atveria pirmoji parduotuvė „Xiaomi“ Baltijos šalyse: Kauno „Akropolis“ pasirinktas neatsitiktinai – Kas vyksta Kaune

Duris atveria pirmoji parduotuvė „Xiaomi“ Baltijos šalyse: Kauno „Akropolis“ pasirinktas neatsitiktinai

MATU media nuotr.

Pirmadienį Kauno „Akropolyje“ atidaroma pirmoji Baltijos šalyse ir tūkstantoji pasaulyje populiaraus prekės ženklo „Xiaomi“ parduotuvė. Prekės ženklo „Xiaomi“ ekosistemos produktų vadovas Baltijos šalims Karolio Navicko teigimu, Kaune bendrovė jau prieš kurį laiką pradėjo savo plėtrą, tad būtent ši lokacija naujai elektronikos prekių fizinei parduotuvei įsteigti pasirinkta neatsitiktinai.

Kaunas – ne tik geografinis Lietuvos centras, bet ir savotiškas „Xiaomi“ atskaitos taškas, kadangi būtent čia prieš kurį laiką prasidėjo prekės ženklo plėtra Baltijos šalyse. Kartu tai ir tūkstantoji tinklo parduotuvė visame pasaulyje. Tikimės, jog ateityje šio tinklo dalimi taps ir kiti šalies miestai“, – sako prekės ženklo „Xiaomi“ ekosistemos produktų vadovas Baltijos šalims K. Navickas.

„Xiaomi“ parduotuvė Kauno akropolyje / MATU media nuotr.

Jis taip pat priduria, kad šio prekės ženklo produktų spektras itin platus ir, nors „Xiaomi“ tapo žinomas dėl pasiekimų gaminant išmaniuosius telefonus, šiuo metu didelio klientų dėmesio sulaukia, oro valytuvai, belaidės ausinės, platus WiFi maršrutizatorių, dulkių siurblių–robotų, išmaniųjų apyrankių, laikrodžių bei paspirtukų pasirinkimas.

Savo ruožtu Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė pastebi, kad elektronikos prekių poreikis per karantiną neabejotinai išaugo, todėl gerai žinomo technologijų gamintojo prisijungimas – savalaikis bei atliepiantis pirkėjų lūkesčius.

„Džiaugiamės pagausėjusiu prekybos centro asortimentu, kurį galime pasiūlyti Kauno „Akropolio“ lankytojams. Pandemijos ritmas padiktavo augantį susidomėjimą technologijomis, kurį stebime jau kurį laiką, todėl tikime, jog įgyvendintas naujos elektronikos prekių parduotuvės projektas kauniečiams ir miesto svečiams suteiks dar daugiau patogumo ir atlieps jų poreikius“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

„Xiaomi“ parduotuvė Kauno akropolyje / MATU media nuotr.

„Xiaomi“ duris pirmame Kauno „Akropolio“ aukšte atvers jau nuo gegužės 31 dienos. Atidarymo dieną pirmuosius pirkėjus parduotuvė pasitiks su 50 proc. nuolaida visiems mobiliesiems telefonams ir iki 60 proc. nuolaida ekosistemos produktams. Šių prekių kiekis ribotas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.