Pakeliui į Vilnių nusprendęs išbandyti, kiek traukia, pasigailėjo – Kas vyksta Kaune

Pakeliui į Vilnių nusprendęs išbandyti, kiek traukia, pasigailėjo

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 1078 greičio viršijimo atvejus – smarkiausiai virš leidžiamos ribos spustelėjo vienas „BMW“ vairuotojas A1 kelyje.

Didžiausias savaitės greičio viršijimo atvejis fiksuotas šeštadienio rytą, gegužės 29 d., apie 08.30 val. kelyje Kaunas-Vilnius, kai „BMW“ automobilis magistralėje, kur leidžiamas maksimalus 120 km/val. greitis, praskriejo 203 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Savaitės viduryje, gegužės 26 d., apie 20.20 val. pilietiškas vairuotojas pranešė keliu A6, Ukmergės link, važiuojantis paskui galimai neblaivų automobilio „Ford“ vairuotoją. Reaguojant į pranešimą, po kelių minučių policijos pareigūnai Jonavos r., kelyje Gudžioniai-Šilai-Markutiškiai, sustabdė minėtą automobilį, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1955 m.). Vyriškis prisipažino prieš valandą išgėręs butelį degtinės ir sėdęs už automobilio vairo. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,49 prom.

Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 6 d., nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 km/val. vairuotojams užtraukia baudą nuo 450 iki 550 eurų ir teisių atėmimą nuo vieno iki šešių mėnesių.

Visą savaitgalį, gegužės 28–30 d., Kauno mieste Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Patikrinus beveik 2 tūkst. transporto priemonių, išaiškinti 4 neblaivūs vairuotojai (0,52 prom., 0,97 prom., 0,82 prom., tarp jų ir pradedantysis vairuotojas, kuriam nustatytas 0,14 prom. girtumas). Nustatyti ir 5 vairuotojai, vairavę transporto priemones neturint tam teisės.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 8 neblaivius vairuotojus ir 2 dviratininkus. Vienas jų – penktadienio popietę, Jonavos r., magistraliniame kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis neblaivus vairavo dviratį, kai jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,80 prom. Dar 10 asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki gegužės mėnesio pabaigos – 11), dar 219 sužeisti (pernai – 204). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.