Kauniečiai fiksuoja naujus būdus išvengti spūsčių kelyje – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai fiksuoja naujus būdus išvengti spūsčių kelyje papildyta

Antradienis Kauno keliuose paženklintas dar nematytais vaizdais – internete išplitusiame vaizdo įraše matyti mikroautobusas, kuris važiuodamas Pramonės prospektu nusprendė užuot stovėjęs spūstyje pagreitinti savo kelionę važiuodamas šaligatviu. Tiesa, jeigu sulauks sankcijų, toks nusižengimas vairuotojui neturėtų būti labai brangus.

„Priekyje kamštis? Apvažiuojam!“ – „Facebook“ grupėje „Kur stovi trikojis Kaune“ įkeltą vaizdo įrašą komentavo Giedrius.

Ties Pramonės ir Taikos prospektų žiedine sankryža, šalia prekybos miestelio „Urmas“ nufilmuotame vaizdo įraše matyti mikroautobusas, kuris drąsiai užvažiuoja ant šaligatvio ir nurūksta pėsčiųjų ir dviračių taku, pakeliui dar pravažiuoja pro einantį žmogų ir viešojo transporto stotelę.

Vaizdo įraše matyti, jog prie stotelės stovi sunkvežimis, o už jo pastatytas avarinis ženklas, galimai įvykusi avarija, o priešais vilkiką sustojęs ir policijos pareigūnų ekipažas.

Internautai negailėjo šmaikščių prierašų prie vaizdo įrašo, neva žmogus ne šiaip sau sumanė pažeisti Kelių eismo taisykles.

„Gal į tualetą žmogus užsimanė, o gal bloga?“ – rašė Mindaugas.

„Čia kai darbe pasako, kad jei dar kartą pavėluosi, tai būsi atleistas“, – juokavo Jonas.

Kad ir kaip šmaikščiai ar laimingai pasibaigė šis pasivažinėjimas, tačiau vadovaujantis Kelių eismo taisyklėmis, taip daryti nevalia, o važiavimas šaligatviu ar pėsčiųjų (dviračių) taku vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Papildyta balandžio 28 d.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovė Odeta Vaitkevičienė, internete išplitęs vaizdo įrašas pasiekė ir pareigūnus.

„Pagal viešojoje erdvėje pasklidusį vaizdo įrašą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. (dėl chuliganiško vairavimo)“, – pranešė ji.

Pagal ANK 420 str. 2 d., nusižengimas užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo septynių šimtų penkiasdešimt iki vieno tūkstančio eurų. Taip pat numatytą, kad pagal administracinį nusižengimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vienų iki dvejų metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.