Kauno sporto mokyklos auklėtinė Minske lipo ant nugalėtojų pakylos | Kas vyksta Kaune

Kauno sporto mokyklos auklėtinė Minske lipo ant nugalėtojų pakylos

J. Aglinskytė ant trečios vietos pakylos / LČF nuotr.

Šį savaitgalį Minske (Baltarusija) vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose „Spring Star 2021“, jaunimo grupėje (iki 19-likos metų), dalyvavo dvi Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinės. Viena jaunoji čiuožėja pasidabino bronza.

Olimpinės rinktinės kandidatei Jogailei Aglinskytei, kaip skelbiama Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) pranešime, šios varžybos buvo labai svarbios, kadangi su treneriu Dmitrijumi Kozlovu buvo suplanuota pirmą kartą atlikti naujus sudėtingus trigubus šuolius ir jų kombinacijas laisvojoje programoje.

Sėkmingai pasirodžiusi trumpojoje programoje, J. Aglinskytė įsitvirtino 1-oje vietoje. Laisvojoje programoje čiuožėja, kaip ir buvo planuota, viską įvykdė, tačiau koją pakišo dviejų trigubų šuolių kaskadas, po kurio Jogailė neteko beveik 10 taškų.

Sportininkė bendroje įskaitoje iškovojo 3-ąją vietą, o jaunimo grupės nugalėtoja tapo Baltarusijos atstovė Milana Ramashova. Kita Lietuvos atstovė Darja Reginevič bendroje įskaitoje užėmė 12-tą vietą.

LČF pažymi, kad J. Aglinskytė yra viena iš kandidačių šių metų rugsėjo 22-25 dienomis dalyvauti olimpinės atrankos kvalifikacinėse varžybose „Nebelhorn Trophy“ Oberstdorfe (Vokietija), kuriose bus kovojama dėl kelialapių į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes.

Šį sezoną J. Aglinskytė užbaigs tarptautinėmis dailiojo čiuožimo varžybomis „Egna Spring Trophy“, vyksiančiomis balandžio 29-gegužės 2 d. Egnoje (Italija).