Kauno sporto mokyklos auklėtinė Minske lipo ant nugalėtojų pakylos – Kas vyksta Kaune

Kauno sporto mokyklos auklėtinė Minske lipo ant nugalėtojų pakylos

J. Aglinskytė ant trečios vietos pakylos / LČF nuotr.

Šį savaitgalį Minske (Baltarusija) vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorinėse varžybose „Spring Star 2021“, jaunimo grupėje (iki 19-likos metų), dalyvavo dvi Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinės. Viena jaunoji čiuožėja pasidabino bronza.

Olimpinės rinktinės kandidatei Jogailei Aglinskytei, kaip skelbiama Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) pranešime, šios varžybos buvo labai svarbios, kadangi su treneriu Dmitrijumi Kozlovu buvo suplanuota pirmą kartą atlikti naujus sudėtingus trigubus šuolius ir jų kombinacijas laisvojoje programoje.

Sėkmingai pasirodžiusi trumpojoje programoje, J. Aglinskytė įsitvirtino 1-oje vietoje. Laisvojoje programoje čiuožėja, kaip ir buvo planuota, viską įvykdė, tačiau koją pakišo dviejų trigubų šuolių kaskadas, po kurio Jogailė neteko beveik 10 taškų.

Sportininkė bendroje įskaitoje iškovojo 3-ąją vietą, o jaunimo grupės nugalėtoja tapo Baltarusijos atstovė Milana Ramashova. Kita Lietuvos atstovė Darja Reginevič bendroje įskaitoje užėmė 12-tą vietą.

LČF pažymi, kad J. Aglinskytė yra viena iš kandidačių šių metų rugsėjo 22-25 dienomis dalyvauti olimpinės atrankos kvalifikacinėse varžybose „Nebelhorn Trophy“ Oberstdorfe (Vokietija), kuriose bus kovojama dėl kelialapių į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes.

Šį sezoną J. Aglinskytė užbaigs tarptautinėmis dailiojo čiuožimo varžybomis „Egna Spring Trophy“, vyksiančiomis balandžio 29-gegužės 2 d. Egnoje (Italija).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.