Įsibėgėjęs „Žalgiris“ nepaliko vilčių Šiaulių „Šiauliams“ | Kas vyksta Kaune

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ nepaliko vilčių Šiaulių „Šiauliams“

delfi.lt 2021/03/14 19:08
BC "Žalgiris" "Facebook" nuotr.

„Šiauliai“ (6-18) du kėlinius kibo Kauno „Žalgiriui“ (19-2) į atlapus, tačiau antrąją šių komandų tarpusavio dvikovą šią savaitę vėl laimėjo daugkartiniai Lietuvos čempionai.

Po pertraukos aukštesnio lygio gynybą varžovams pasiūlę Martino Schillerio auklėtiniai namuose Antano Sireikos kariauną nugalėjo 96:60 (18:16, 19:20, 31:14, 28:10).

Pirmoje susitikimo pusėje komandos žaidė taškas į tašką, todėl ilsėtis „Žalgiris“ išėjo turint minimalų pranašumą 37:36. Vis dėlto trečiajame ketvirtyje „Šiauliai“ subyrėjo.

Mariaus Grigonio vedama Kauno ekipa surengė spurtą 16:3 bei atsiplėšė 63:45. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, kurio metu žalgiriečiai persvarą padidino dar labiau.

Į priekį „Žalgirį“ vedęs M. Grigonis per 20 minučių pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Žalgirio“ gretose ant parketo pasirodė 11 krepšininkų, iš kurių 5 taškų atžymos nepasiekė tik Rokas Jokubaitis. 20-metis per 24 minutes sukrapštė tik 2 taškus (1/6 dvit., 0/3 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko -4 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 17 (28 naud. bal), Martinas Gebenas 15 (7 atk. kam.), Marekas Blaževičius 13 (9 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas ir Augustine’as Rubitas po 8.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 15, Kaspars Berzininis ir Eimantas Stankevičius po 11.

Šios komandos tarpusavyje varžėsi ir antradienį. Tuomet Šiauliuose žalgiriečiai šventė pergalę 88:74. Rugsėjį vykusį mačą Kaune šeimininkai laimėjo 89:56.