Policija parodė, kaip atrodo chuliganiškas vairavimas slidžiose aikštelėse - Kas vyksta Kaune

Policija parodė, kaip atrodo chuliganiškas vairavimas slidžiose aikštelėse

Policijos pareigūnai nuolat atlieka miestuose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotų vaizdų monitoringą. Vaizdo kameros padeda išaiškinti dažniausiai padaromus teisės pažeidimus ‒ nedidelius viešosios tvarkos pažeidimus, alkoholinių gėrimų vartojimą viešosiose vietose, kitus administracinius nusižengimus.

Kaip pranešime žiniasklaidai pastebi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policija, pastaruoju metu padaugėjo Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Vienu metu per keletą dienų buvo nustatyti chuliganiško vairavimo ir kelių ženklinimo taisyklių pažeidimo atvejai Lentvaryje.

Chuliganiškas vairavimas / Lietuvos policijos nuotr.

Už šiuos pažeidimus vairuotojams surašyti penki administracinių nusižengimų protokolai. Šie automobilių vairuotojai tyčia sukėlė pavojų savo ir kitų eismo dalyvių turtui ir saugumui ‒ sniegu padengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje vienu metu stovėjo automobilis ir buvo praeivių, tyčia spaudė akseleratoriaus pedalą ir didino variklio apsukas, kad varomieji ratai netektų pilno sukibimo su kelio danga ir transporto priemonė slystų šonu.

Iš vaizdo įrašų matyti, kad automobilių vairuotojai suko ratus vietoje ‒ kai transporto priemonė tampa sunkiai valdoma, atsiranda didžiulė rizika kilti avarinei situacijai ar eismo įvykiui. Pažeidimai padaryti iš chuliganiškų paskatų, siekiant parodyti savo išskirtinumą.

Chuliganiškas vairavimas / Lietuvos policijos nuotr.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad didžiojoje dalyje Kauno stovėjimo aikštelių taip pat įrengtos vaizdo kameros, kurios stebi vairuotojų elgesį ir Kelių eismo taisyklių pažeidimus – pagal užfiksuotą vaizdo medžiagą vairuotojams rašomi protokolai.

Už chuliganišką vairavimą numatyta bauda nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienų iki dviejų metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA