Miestą nuklojus sniegui, kauniečiai masiškai patraukė ant kalnų – Kas vyksta Kaune

Miestą nuklojus sniegui, kauniečiai masiškai patraukė ant kalnų

Žiemos pramogos karantino metu
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį gausiai pasnigus, gyventojai nepraleido progos pasimėgauti žiemos pramogomis. Kalvotas vietas savaitgalį užplūdo rogutes iš rūsio ištraukę kauniečiai, tuo metu pareigūnai teigia sulaukiantys nemažai pranešimų dėl žmonių būriavimosi.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, daug žmonių šeštadienio popietę sugužėjo ant gerai žinomos Kleboniškio miško kalvos ties posūkiu į Jonavos gatvę. Kol pareigūnai reguliavo transporto srautus po tilto, čia šėlo bent 70 kauniečių.

Kaip pasakojo portalo skaitytojai, vaikai ir suaugusieji su įvairiausia šliuožimo įranga pabiro ir IX forto teritorijoje, nemažai miestiečių susirinko ir ant Linkuvos įtvirtinimų šlaitų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad dėl karantino pažeidimų šeštadienį pranešimų gauta nemažai. Apie žmonių būriavimąsi pranešama tiek mieste, tiek Kauno rajone, kiek yra galimybė, situacijas įvertinti vyksta patruliai.

Leidžiami prevenciniai garso įrašai, asmenims žodžiu išaiškinama, kad laikytųsi karantino taisyklių: nesibūriuotų, dėvėtų apsaugines veido kaukes. Žmonės įspėjami, bet bus išrašyti ir protokolai už neleistiną judėjimą tarp savivaldybių. Tiesa, kiek asmenų nubausta už karantino pažeidimus, budintis pareigūnas įvardyti dar negalėjo.

Primenama, kad pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius ribojimus, atviroje vietoje lauke susitikti gali ne daugiau kaip du žmonės arba asmenys turi būti iš vienos šeimos. Taip pat specialistai pataria vengti be reikalo eiti iš namų, tuo labiau būriuotis, privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis informavo, kad savaitgalį dirbs sustiprintos pareigūnų pajėgos, užtikrinti judėjimo ribojimus policijai padės pasieniečiai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, šauliai.

Pasak R. Matonio, savaitgalį šalyje bus daugiau nei įprastai šią savaitę stacionarių kelio postų, darbo dienomis prioritetas teikiamas mobiliems postams.

„Tokia tendencija visoje Lietuvoje, kad savaitgaliais daugiau stacionarūs, o darbo dienom daugiau mobilūs postai. (…) Mažiau apsuktų, bet daugiau protokolų. Dabar atidžiau šiek tiek tikrinama, mažiau yra tų postų, bet labiau gilinamasi į priežastis ir daugiau protokolų dėl to“, – kalbėjo Policijos departamento atstovas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.