Įtemptoje kovoje žalgiriečiai išplėšė pergalę Panevėžyje | Kas vyksta Kaune

Įtemptoje kovoje žalgiriečiai išplėšė pergalę Panevėžyje

delfi.lt 2020/12/20 19:12
„BC Žalgiris“ „Facebook“ nuotr.

Nors įpusėjus „Betsafe-LKL“ lyderių mūšiui atrodė, kad antroji susitikimo pusė yra tik formalumas, Kauno „Žalgiris“ (10-1) vos neprisižaidė po pertraukos.

20 taškų pranašumą iššvaistę Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose 82:77 (27:13, 13:7, 13:27, 29:30) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (7-3) pasipriešinimą.

Lietuvos čempionai vietiniame fronte pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės ir nutraukė panevėžiečių septynių pergalių seriją.

Iki pertraukos dominavęs „Žalgiris“ triuškino varžovus net 40:20, tačiau „Lietkabelis“ nepasidavė ir trečiajame kėlinyje pakilo į šturmą.

Nenado Čanako kariauna spurtavo 17:6 bei prisivijo 47:53. Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – 54:56.

Vis dėlto lemiamu metu „Žalgiris“ vėl įjungė aukštesnę pavarą – baudų metimais taškus rinko Marius Grigonis, o du Artūro Milaknio tritaškiai atstatė dviženklį kauniečių pranašumą 71:60.

Paskutinę susitikimo minutę „Lietkabelis“ dar priartėjo 73:78, tačiau laiko pasivyti jau neužteko.