Antausį gavę Lietuvos krepšininkai atsigriebė prieš Belgijos rinktinę – Kas vyksta Kaune

Antausį gavę Lietuvos krepšininkai atsigriebė prieš Belgijos rinktinę

delfi.lt 2020/11/29 21:25

FIBA „burbulą“ Vilniuje Lietuvos rinktinė uždarė pergale ir nuplovė gėdą, patirtą pirmoje dvikovoje su Danija. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai sekmadienį 84:71 (20:15, 29:21, 18:15, 17:20) nugalėjo Belgijos krepšininkus, su kuriais turėjo nesuvestų sąskaitų.

Kovingai rungtynes pradėję lietuviai rezultatyviai žaidusio Eimanto Bendžiaus dėka šovė į priekį 14:4, belgai atsakė spurtu 0:6 ir po pirmo kėlinio sumažino skirtumą iki 5 taškų – 20:15.

Sėkmingai į žaidimą įsiliejo Mindaugas Girdžiūnas, paleidęs dvi tolimas tritaškes bombas iš eilės, o po Mindaugo Kuzminsko iniciatyvos ir rezultatyvaus žaidimo Lietuvos rinktinė įpusėjus dvikovai skirtumą padidino iki 13 taškų – 49:36.

Po didžiosios pertraukos puolimo mašiną užvedę D. Maskoliūno auklėtiniai susikrovė 18 taškų pranašumą (54:36). Belgijos liūtus mėgino pažadinti jų lyderis Retinas Obasohanas, tačiau lietuviai nesutriko ir laiku gesino varžovų bandymus spurtuoti.

Paskutiniame kėlinyje lietuviai visiškai perėmė iniciatyvą. Po krepšiais dominuojant Laurynui Biručiui mūsų šalies nacionalinė ekipa susikrovė 22 taškų persvarą (79:57) ir jau neabejojo savo pergale.

Penktadienį lietuviai Vilniuje patyrė netikėtą pralaimėjimą – 76:80 nusileido Danijos krepšininkams. Gėdą nuplauti D. Maskoliūno auklėtiniai buvo pasiryžę nuplauti dvikovoje su Belgijos rinktine. Pirmose tarpusavio rungtynėse vasario mėnesį Belgijoje mūsų šalies atstovai pralaimėjo triuškinamai – 65:86.

Sekmadienio rungtynėse D. Maskoliūnas neregistravo 18-mečio Augusto Marčiulionio. Belgijos rinktinei tai pirmasis pralaimėjimas atrankos varžybose.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA