S. Skvernelis reikalauja LRT atskleisti Eurolygos transliacijos sandorio sumą

R. Tenio / DELFI nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad nacionalinis transliuotojas LRT Eurolygos transliacijoms skirtus pinigus galėjo panaudoti prasmingiau, taip pat jis teigia manantis, kad sandorio suma turėtų būti atskleista.

„Bent jau iš viešosios erdvės, kiek teko skaityti, tai Eurolyga ir taip nusprendusi nuo šio sezono nemokamai transliuoti ir per komercinius kanalus, tik skirtumas tas, kad su reklama ar be reklamos. Tuos pinigus, matyt, buvo galima panaudoti prasmingiau nacionaliniam transliuotojui“, – BNS ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, LRT turėtų atskleisti sandorio sumą – kaip ir visus kitus savo finansinius duomenis.

„Žinot, kaip yra madinga dabar žurnalistinį tyrimą atlikti, tai tegu atlieka, kodėl suma neatskleidžiama, kodėl dviguba kaina“, – teigė S. Skvernelis.

„Aš, aišku, šaržuoju, bet kokiu atveju, ką ir pastebėjo komercinė žiniasklaida, tai yra valstybės biudžeto pinigai, ir čia negali būti jokių paslapčių – nuo atlyginimų, kas ir kiek moka, iki sandorių, kurie atlikti. Tas turi būt tikrinta, patikrinta ir turi būti aiški atsakomybė, – pridūrė jis.

LRT trečiadienį pranešė pasirašiusi sutartį dėl teisių transliuoti naujojo sezono Eurolygos rungtynes, tačiau konkrečios sandorio sumos neatskleidžia dėl „sutartinių įsipareigojimų“.

Naujienų portalo „Delfi“ generalinis direktorius Vytautas Benokraitis feisbuke trečiadienį paskelbė, kad ši žiniasklaidos priemonė taip pat dalyvavo Eurolygos transliavimo teisių pirkime, tačiau pasiūlyta 1 mln. eurų kaina, jo žiniomis, buvo maždaug perpus mažesnė nei LRT.

Interneto žiniasklaidos asociacija trečiadienį išplatintame pranešime teigė, kad be LRT transliuoti Eurolygą pretendavo „dar bent trys nepriklausomi transliuotojai“.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Naujojo Kauno policijos vadovo tikslas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

Paskutinę minutę atšauktas J. Jankevičiaus šou Kaune - žymusis vedėjas saviizoliacijoje

Seime nerimsta diskusijos dėl kanapių produktų įteisinimo

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

Skaudi avarija Šilainiuose: smarkiai suknežinti „BMW“ ir „Škoda“ automobiliai

Dalis Lietuvos universitetų pereina prie nuotolinio mokymo

Kauno verslui – pirmasis salonas Lietuvoje

SAM patikslino registracijos taisykles prekybos centruose

Urbanistinės kūrybinės dirbtuvės „Naujamiesčio kodas“ kviečia į viešą diskusiją Kaune

A. Veryga neabejoja, kad į raudonąjį sąrašą netrukus pateks dauguma didžiųjų savivaldybių