Be pietų likusi kaunietė išgąsdino miestelėnus – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Be pietų likusi kaunietė išgąsdino miestelėnus

Stop kadro nuotr.

Penktadienio popietę į Laisvės alėją sulėkė net dvi brigados ugniagesių, čia ant dujinės viryklės prisvilus puodui, dūmuose skendėjo gyvenamosios patalpos, o aitrus prisvilusių pietų kvapas ne juokais išgąsdino ir vasarišku oru Laisvės alėjoje besimėgaujančius kauniečius.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintysis ugniagesys, apie 15 val. Laisvės alėjoje, 73-uoju numeriu pažymėtame pastate, prisvilo puodas. Dėl besiveržiančių dūmų į miesto centrą buvo išsiųstos dvi ugniagesių gelbėtojų brigados.

Budinčiojo teigimu, atvykus į įvykio vietą liepsnų jau nebuvo matyti, o pasklidęs aitrus kvapas buvo išvėdintas. Pasak ugniagesio, prisvilusio puodo kaltininkei sužalojimų pavyko išvengti.

Į patį Kauno centrą sulėkė net 5 ugniagesių brigados (papildyta) 23 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šios savaitės pirmadienį į Laisvės alėją taip pat skubėjo ugniagesiai, tąkart pačiame miesto centre degančius sandėliukus gesino penkios ugniagesių brigados.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA