Atnaujinami Sargėnų viaduko tvarkymo darbai – Kas vyksta Kaune

Atnaujinami Sargėnų viaduko tvarkymo darbai

D. Biržiečio nuotr.

Atnaujinami Sargėnų viaduko kapitalinio remonto darbai, trečiadienį pranešė valstybės valdoma bendrovė „Via Lietuva“.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Sargėnų viaduko remonto darbai sustojo žiemą. Tąkart paaiškėjo, darbų vykdymo metu, išardžius dalį konstrukcijų, buvo nustatyta, kad būtina atlikti papildomus estakados perdangos sijų remonto darbus.

Anot bendrovės, šių darbų nebuvo galima numatyti iš anksto. Todėl buvo paskelbtas viešojo pirkimo konkursas, kuriam sėkmingai pasibaigus, pasirašyta sutartis ir netrukus prasidės viaduko atnaujinimo darbai.

„Pasirašius sutartį dėl papildomų darbų atlikimo rekonstruojant magistralinio kelio Kaunas–Marijampolė-Suvalkai pradžioje esantį Sargėnų viaduką, darbai netrukus bus atnaujinti ir šiame objekte. Planuojama, kad viaduko remontas bus baigtas iki šių metų pabaigos“, – trečiadienį skelbia „Via Lietuva“.

Pažymima, kad papildomus darbus atliks AB „Kelių priežiūra“. Sutarties vertė – 372 tūkst. Eur su PVM. Planuojama, kad papildomi darbai bus atlikti iki š. m. rugpjūčio mėnesio.

„Atnaujinus darbus, kaip ir buvo planuota, Sargėnų viaduko kapitalinio remonto darbai bus vykdomi dviem etapais. Pirmojo etapo metu remonto darbus suplanuota atlikti dešinėje estakados pusėje, automobilių eismą kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai leidžiant kaire estakados puse. Atitinkamai antrame darbų etape remonto darbai būtų vykdomi estakados kairėje pusėje, tuo metu automobilių eismas Kaunas–Marijampolė–Suvalkai kelyje vyktų dešine estakados puse“, – rašoma „Via Lietuva“ pranešime žiniasklaidai.

Primename, kad šiuo metu taip pat toliau aktyviai vykdomi ir A. Meškinio tilto rekonstrukcijos bei Marvelės viaduko kapitalinio remonto darbai.

A. Meškinio tilto rekonstrukcijos pabaiga suplanuota šių metų pabaigoje, Marvelės viaduko – iki šių metų gruodžio mėn.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA