Po niūraus penktadienio, savaitgalis lepins šiltais orais – Kas vyksta Kaune

Po niūraus penktadienio, savaitgalis lepins šiltais orais

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienio dieną ties Lietuva nutįsęs ciklono slėnis, atgabens nemažai lietaus. Prie jūros ir Žemaitijoje drėgniausia bus pirma dienos pusės, kai kur tikėtina perkūnija. Po pietų vis dažniau pasirodys saulė, kuri orą šildys iki 19-21 laipsnio.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, ties pietiniais ir rytiniais rajonais debesų sluoksnis bus gerokai storesnis, o pagrindiniai lietaus debesys atkeliaus po pietų, kurie tik vakare ims retėti. Šiluma šiuose regionuose bus menka: Kaune, Vilniuje ir Utenoje apie 18, Alytuje apie 17 laipsnių. Be to šią dieną pūs nemalonus šiaurės vakarų vėjas, vietomis gūsiai sieks 15-17 m/s.

Šeštadienio naktį situacija gerės, palynos jau tik vietomis. Vėjas aprims. Temperatūra paryčiais žemės iki 10-15, Kuršių nerijoje laikysis apie 17 laipsnių. Dieną daug kur, daugiausia rytiniuose ir pietiniuose rajonuose, trumpai palis, kai kur pažaibuos. Vėjas pūs iš šiaurės vakarų, bus apysmarkis. Šiluma bus visai maloni – nuo 20 iki 25 laipsnių.

Sekmadienį ties Lietuva trumpam įsitvirtins aukšto slėgio laukas, tad nors debesų danguje šiek tiek padaugės, lietaus tikimybė bus nedidelė. Vėjas visai nurims, bus nepastovios krypties. Naktį atvės šiek tiek labiau iki 8-13, tik Nidoje šilčiausia – apie 15 laipsnių, o dieną termometrai rodys 21-26 laipsnių šilumą.

Pirmadienio naktį pradedant vakariniais rajonais debesys ims tankėti, paryčiais pajūrį ir Žemaitiją pasieks lietaus debesų juosta. Dieną šaltasis atmosferos frontas, kartu su lietumi, praslinks per daugelį šalies rajonų. Naktį bus tarp 12 ir 17, o dieną sušils iki 19-24, pietrytiniuose rajonuose kai kur iki 25-26 laipsnių.

Antradienio naktį debesys vėl sklaidysis, lietaus klius visai menkai. Vėjas nurims, bus nepastovios krypties. Temperatūra kris iki 10-15 laipsnių. Dieną iš pietų į Lietuvą atkeliaus drėgnas ciklonas, kuris nemažai lietaus atneš į didžiąją šalies dalį. Be to stiprės besikeičiančios krypties vėjas, kai kur bus gūsingas. Šilčiausia šią dieną bus rytiniuose rajonuose – 24-26 laipsniai, o kuo tuo toliau į vakarus, tuo vėsiau, Žemaitijoje ir prie jūros kai kur tik 17-19 laipsnių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.