Orai: temperatūra kils po laipsnį, lietaus – vos keli lašai – Kas vyksta Kaune

Orai: temperatūra kils po laipsnį, lietaus – vos keli lašai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Anticiklono šiaurės rytiniu pakraščiu į mūsų šalį kol kas tebeplūsta vėsa. Mažai debesuotą pirmadienio naktį temperatūra krito iki 6–11, pajūryje 13–15 laipsnių. Dieną debesuotumas didės.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, trumpai palynos daugelyje rajonų, tačiau prilis nedaug, vietom tik „rasą padarys ir dulkes surinks“. Rytiniame šalies pakraštyje lietaus tikimybė mažiausia. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų vėjas. Oras beveik visur sušils iki 20–22 laipsnių, tik pajūry ir Žemaičių aukštumoje teks pasitenkinti 17–19 laipsnių šiluma.

Ramią antradienio naktį debesys sklaidysis, žymesnio lietaus nenumatoma. Tik pamario krašte prieš rytą debesuotumas padidės, ten vietomis truputį palis. Ankstus rytas bus gaivus, termometrai rodys vos 7–12, pajūryje 13–15 laipsnių.

Dieną vakarų, šiaurės vakarų vėjo genami trumpo lietaus debesys pasklis po Lietuvą, daug kur trumpai palis ar pakrapnos. Saulė dažnokai žvilgčios pro debesis, oras sušils iki 18–23 laipsnių – vėsiausia bus prie jūros ir Žemaitijos vakarinėje pusėje, o šilčiausia Kauno ir Panevėžio apskrityse.

Mažai tikėtinas lietus ir trečiadienio naktį, atvės iki 8–13, Kuršių nerijoje 15 laipsnių. Dieną debesys tarpais dengs saulę, tačiau retas iš jų prapliups trumpu lietumi. Pūs nesmarkus vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Džiugins 20–24 laipsnių šiluma, tik prie pat jūros bus truputėlį vėsiau.

Ketvirtadienio naktis bus šiek tiek šiltesnė nei prieš tai buvusios, žemiausia temperatūra numatoma 9–14, Kuršių nerijoje 15–16 laipsnių šilumos. Dieną vietomis trumpai palis, pūs vidutinio stiprumo šiaurys.

Šalies pietiniuose ir kraštiniuose vakariniuose rajonuose įdienojus temperatūra šoktelės iki 23–24 laipsnių. Prie jūros bei šiauriniuose rajonuose, bus kiek vėsiau, aukščiausia temperatūra 20–22 laipsniai šilumos.

Penktadienį vyraus sausi orai. Temperatūra naktį 9–14, Kuršių nerijoje iki 16 laipsnių. Diena giedresnė numatoma vakariniuose rajonuose, rytiniuose saulė dažniau slėpsis už debesų, tačiau lietaus tikimybė ir ten menka. Oras sušils iki 19–24 laipsnių, vėjas pūs iš šiaurės.

Panašūs orai išsilaikys ir šeštadienį bei sekmadienį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.