Į Kauną grįžta krepšinis – laukia nematyto formato turnyras

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nenumaldomai artėjant liepos 2-ajai ir žaidėjams intensyviai ruošiantis #LKFtrickshot turnyrui, paaiškėjo komisija, kuri vertins dalyvių pasirodymus.

Liepos pradžioje Kaune vyksiančiame renginyje komisijos kėdes užims trys puikiai pažįstami veidai – „Žalgiris TV“ laidų vedėja ir buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė, „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės gynėjas Rokas Jokubaitis bei pasaulinio pripažinimo dėl neįtikėtinų metimų sulaukęs Haroldas Saprykinas.

„Norint išvystyti savo trickshotą, svarbiausia – kantrybė ir tikėjimas savo jėgomis. Ruošiantis turnyrui būtina nuolat treniruotis ir pratinti save prie metimo. Visiems turnyro dalyviams noriu palinkėti didžiausios sėkmės, pasitikėjimo savimi ir svarbiausia – išlikti pozityviems net ir tuomet, kai kamuolys iš pirmųjų kartų nenori įkristi į krepšį“, – patarimus dalino H. Saprykinas.

Pastaruoju metu pasaulį savo metimais stebinantis krepšininkas mano, jog šis turnyras gali stipriai prisidėti prie naujos krepšinio mados Lietuvoje.

„Šis turnyras parodys, kiek toks krepšinio stilius prisidės prie naujos mados Lietuvoje. Man svarbu, jog žmonės mylėtų krepšinį visais įmanomais būdais, o „trickshotas“ parodo asmens valią bei užsispyrimą, nes visuomenę nustebinti metimu – sunku. „Trickshotai“ žmonėms leidžia suprasti, jog kartais neįmanoma gali tapti įmanoma, tiesiog reikia nenuleisti rankų anksčiau laiko“, – teigė profesionalus sportininkas.

Dalyviams nieko nekainuosiančiame turnyre organizatoriai kviečia dalyvauti visus norinčius, o tarp jų – ir neįgaliuosius, kurie taip pat varžysis krepšinio aikštelėje dėl įspūdingiausio metimo titulo Lietuvoje, rašoma Lietuvos krepšinio federacijos pranešime žiniasklaidai.

„Visada smagu, kai tokie renginiai yra sugalvojami lietuvių, ir, ypač, kai juose matoma lygybė tarp visų dalyvių, nes visi esame tokie patys sporto entuziastai, ir kiekvienas norime pradžiuginti visus susirinkusius žiūrovus. Tokio turnyro nauda yra didžiulė – pradedant nuo pasitikėjimo savimi užtaisu, baigiant – visų socialinių grupių susivienijimu“, – dėstė R. Jokubaitis.

Lietuvos rinktinėje jau spėjęs debiutuoti 19-metis neturi ritualo, kaip tvarkytis su užklupusia įtampa rungtynių dieną, tačiau išskyrė aspektą, kuris dalyviams turėtų būti svarbiausias liepos 2-ąją.

„Sunku kažką patarti, kaip tvarkytis su jauduliu, nes patį slėgtų tokia pati įtampa kaip ir dalyvius. Manau, kad žaidėjai ateis su dideliu noru laimėti, o tai pridės pasitikėjimo savo jėgomis, kas atneša ir didesnį sėkmės faktorių, kurio tikrai prireiks šiame konkurse. Pats ritualų neturiu, bet galiu pasakyti, jog prieš metimą dalyvis privalo būti maksimaliai susikaupęs, kad niekas jam negalėtų sutrukdyti“, – tikino žalgirietis.

LKF padiktavo ir kelis reikalavimus, norint dalyvauti šiame turnyre, tai pirmiausia turi būti iš anksto sugalvotas „trickshotas“ / „trickshotai“ – kviečiama ruoštis iš anksto. Taip pat, komisijos vertinimus lems ir išskirtinė apranga. Norint dalyvauti, raginama pasiimti savo kamuolį.

Norint tapti oficialiu turnyro dalyviu, būtina užsiregistruoti iš anksto, o delsti nėra kada, nes vietų skaičius – ribotas.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pateikta išvada dėl praėjusią savaitę užfiksuotos padidėjusios radiacijos

Masinių reidų metu Kaune patikrinta 600 vairuotojų

Islandijos plente - netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

Atnaujintas sąrašas šalių, iš kurių draudžiama atvykti ir atvykus privaloma izoliuotis

Kauno „Akropolyje“ – akį traukianti R. Kalinkino instaliacija

Situacija Šančiuose kartojasi: galimai užterštos nuotekos vėl teka į Nemuną

Tragiški įvykiai Lampėdžio ežere nesibaigia: tokios kruvinos vasaros dar nebuvo

Policija ieško „drąsuolio“: trenkė apsaugos darbuotojui, pasiuntė velniop ir pabėgo

Vyriausybė leido atvykti per 40 užsieniečių, kurie atliks būtinus darbus

Užfiksuotas Denge karštligės atvejis Kaune: patarimai keliaujantiems po egzotines šalis