Aleksoto „Maximoje“ remontas galėjo būti pradėtas dėl rimtų priežasčių – Kas vyksta Kaune

Aleksoto „Maximoje“ remontas galėjo būti pradėtas dėl rimtų priežasčių

R. Tenio nuotr.

Prieš kelias dienas kauniečiams pranešus apie Veiverių gatvėje uždarytą „Maxima Bazę“, portalą pasiekė daugiau informacijos apie prekybos centre pradėtus darbus. Šaltinių duomenimis, įlūžo stogo konstrukcija – dėl to tuoj pat pradėtas pastato remontas.

Su būtent šia parduotuve tampriai susijusio šaltinio žiniomis, Veiverių g. 150B esanti „Maxima“ uždaryta ir yra tvarkoma dėl to, kad įlūžo bei prasiskyrė stogo konstrukcija.

Galimas daiktas, remonto darbai planuoti iš anksto, tačiau nutiko taip, kad tuo pačiu metu išryškėjo tam tikri pastato defektai, kuriuos prireikė nedelsiant taisyti.

Tiesa, paprašius prekybos tinklo atstovus patikslinti, dėl kokių priežasčių čia pradėti darbai, „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė E. Dapkienė tiesaus atsakymo nepateikė.

„Iš pradžių buvo planuojama kosmetinius pastato remonto darbus atlikti naktimis, tačiau tai būtų užtrukę beveik du mėnesius, iki liepos pabaigos. Įvertinę visas aplinkybes, priėmėme sprendimą pastatą iš viso uždaryti ir užtrukti gerokai trumpiau – apie dvi savaites“, – aiškino E. Dapkienė.

Ji pakartojo, kad darbai pradėti birželio 8 dieną, o juos ketinama baigti per kelias savaites, iki birželio 22 dienos. Ateityje, per ateinančius kelerius metus, nurodė E. Dapkienė, planuojamas ir pilnas šio pastato atnaujinimas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl uždarytos Aleksoto „Maxima Bazės“ skaitytojai kreipėsi antradienio rytą, pastebėję, jog įėjimai į prekybos centrą aptverti „Stop“ juostomis. Greta kauniečiai matė paruoštas konstrukcines statinio detales.

„Maxima“ atstovai tuomet informavo, kad pradėtas planinis parduotuvės remontas, apgailestavo dėl nepatogumų ir siūlė apsilankyti „Akropolyje“, Jonavos gatvėje bei Garliavoje esančiuose šio tinklo prekybos centruose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.