Aleksoto „Maximoje“ remontas galėjo būti pradėtas dėl rimtų priežasčių

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas kauniečiams pranešus apie Veiverių gatvėje uždarytą „Maxima Bazę“, portalą pasiekė daugiau informacijos apie prekybos centre pradėtus darbus. Šaltinių duomenimis, įlūžo stogo konstrukcija – dėl to tuoj pat pradėtas pastato remontas.

Su būtent šia parduotuve tampriai susijusio šaltinio žiniomis, Veiverių g. 150B esanti „Maxima“ uždaryta ir yra tvarkoma dėl to, kad įlūžo bei prasiskyrė stogo konstrukcija.

Galimas daiktas, remonto darbai planuoti iš anksto, tačiau nutiko taip, kad tuo pačiu metu išryškėjo tam tikri pastato defektai, kuriuos prireikė nedelsiant taisyti.

Tiesa, paprašius prekybos tinklo atstovus patikslinti, dėl kokių priežasčių čia pradėti darbai, „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė E. Dapkienė tiesaus atsakymo nepateikė.

„Iš pradžių buvo planuojama kosmetinius pastato remonto darbus atlikti naktimis, tačiau tai būtų užtrukę beveik du mėnesius, iki liepos pabaigos. Įvertinę visas aplinkybes, priėmėme sprendimą pastatą iš viso uždaryti ir užtrukti gerokai trumpiau – apie dvi savaites“, – aiškino E. Dapkienė.

Ji pakartojo, kad darbai pradėti birželio 8 dieną, o juos ketinama baigti per kelias savaites, iki birželio 22 dienos. Ateityje, per ateinančius kelerius metus, nurodė E. Dapkienė, planuojamas ir pilnas šio pastato atnaujinimas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl uždarytos Aleksoto „Maxima Bazės“ skaitytojai kreipėsi antradienio rytą, pastebėję, jog įėjimai į prekybos centrą aptverti „Stop“ juostomis. Greta kauniečiai matė paruoštas konstrukcines statinio detales.

„Maxima“ atstovai tuomet informavo, kad pradėtas planinis parduotuvės remontas, apgailestavo dėl nepatogumų ir siūlė apsilankyti „Akropolyje“, Jonavos gatvėje bei Garliavoje esančiuose šio tinklo prekybos centruose.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Stato kitokios ateities pamatus: M. Kalnietis suka į futbolą

Nauja Kauno oro uosto priešgaisrinė technika - kaip iš fantastinio filmo

Pirmąjį interviu davęs naujasis „Žalgirio“ treneris papasakojo, kas laukia komandos ateinantį sezoną

Mirė žurnalistikos ir viešųjų ryšių guru A. Katkevičius

Aleksote jau zuja statybininkai: prikeltoje gamykloje sukurs 700 darbo vietų

Vyriausybė pasiryžusi griežtinti tabako kontrolės įstatymą

Perspėja kauniečiai: prie judrios sankryžos ant gatvės sėdi žmogus (papildyta)

S. Skvernelis: nauji saugumo kriterijai priklausytų nuo gyvenamosios vietos

Pradedama Žaliakalnio viaduko rekonstrukcija: bus draudžiamas transporto judėjimas

Net 14 Birštono apgyvendinimo įstaigų kviečia nemokamai ilsėtis medikus