Aleksoto „Maximoje“ remontas galėjo būti pradėtas dėl rimtų priežasčių – Kas vyksta Kaune

Aleksoto „Maximoje“ remontas galėjo būti pradėtas dėl rimtų priežasčių

R. Tenio nuotr.

Prieš kelias dienas kauniečiams pranešus apie Veiverių gatvėje uždarytą „Maxima Bazę“, portalą pasiekė daugiau informacijos apie prekybos centre pradėtus darbus. Šaltinių duomenimis, įlūžo stogo konstrukcija – dėl to tuoj pat pradėtas pastato remontas.

Su būtent šia parduotuve tampriai susijusio šaltinio žiniomis, Veiverių g. 150B esanti „Maxima“ uždaryta ir yra tvarkoma dėl to, kad įlūžo bei prasiskyrė stogo konstrukcija.

Galimas daiktas, remonto darbai planuoti iš anksto, tačiau nutiko taip, kad tuo pačiu metu išryškėjo tam tikri pastato defektai, kuriuos prireikė nedelsiant taisyti.

Tiesa, paprašius prekybos tinklo atstovus patikslinti, dėl kokių priežasčių čia pradėti darbai, „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė E. Dapkienė tiesaus atsakymo nepateikė.

„Iš pradžių buvo planuojama kosmetinius pastato remonto darbus atlikti naktimis, tačiau tai būtų užtrukę beveik du mėnesius, iki liepos pabaigos. Įvertinę visas aplinkybes, priėmėme sprendimą pastatą iš viso uždaryti ir užtrukti gerokai trumpiau – apie dvi savaites“, – aiškino E. Dapkienė.

Ji pakartojo, kad darbai pradėti birželio 8 dieną, o juos ketinama baigti per kelias savaites, iki birželio 22 dienos. Ateityje, per ateinančius kelerius metus, nurodė E. Dapkienė, planuojamas ir pilnas šio pastato atnaujinimas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl uždarytos Aleksoto „Maxima Bazės“ skaitytojai kreipėsi antradienio rytą, pastebėję, jog įėjimai į prekybos centrą aptverti „Stop“ juostomis. Greta kauniečiai matė paruoštas konstrukcines statinio detales.

„Maxima“ atstovai tuomet informavo, kad pradėtas planinis parduotuvės remontas, apgailestavo dėl nepatogumų ir siūlė apsilankyti „Akropolyje“, Jonavos gatvėje bei Garliavoje esančiuose šio tinklo prekybos centruose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA