„Google“ rems Lietuvos nevyriausybines organizacijas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Technologijų kompanija „Google“ Lietuvos nevyriausybinių organizacijų reklamai per „Ad Grants“ ketina skirti po 10 tūkst. JAV dolerių.

„Ši parama yra skiriama kovai su Covid-19 sukeltos krizės pasekmėmis, ja bus galima naudotis artimiausius šešis mėnesius“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė „Google“ viešosios politikos Baltijos šalims vadovas Paulius Vertelka.

„Reklamos parama iki 10 tūkst. dolerių bus skiriama kiekvienai iš patvirtintų nevyriausybinių organizacijų“, – pridūrė jis.

„Google“ joms taip pat nemokamai suteiks galimybę naudotis „G Suite“ įrankių rinkiniu – jame bus elektroninis paštas, duomenų saugykla, vaizdo skambučiai bei kiti įrankiai, reikalingi nuotolinei veiklai.

„Suprantame, jog nevyriausybinės organizacijos, kaip ir verslai, kaip ir mūsų kasdienis gyvenimas, kenčia nuo koronaviruso sukeltos krizės, turi iššūkių organizuojant savo veiklą, dirbant nuotoliniu būdu, didinant veiklos efektyvumą, renkant savanorius ar organizuojant paramą“, – sakė „Google“ atstovas.

Nemokamai naudotis įrankiais ir gauti paramą reklamai galės tik tos organizacijos, kurias patvirtins „Google“ partneris „TechSoup“.

Lietuvoje dėl koronaviruso epidemijos nuo kovo 16 dienos paskelbtas karantinas. Šiuo metu jis galioja iki balandžio 27 dienos imtinai.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

„Evolution Lithuania“ atidaro transliacijų studiją Kaune (foto)

G. Vainauskas ir R. Paksas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu

A. Veryga apie pacientų gydymą: gali būti ribojamos planinės paslaugos, bet skubi pagalba bus teikiama

Tiesioginė transliacija: populiariausios manipuliacijos COVID-19 tema, kaip „nepasimauti“?

Epidemiologai nebeištiria visų naujų atvejų: koronaviruso sąrašuose daugiau mokyklų ir ligoninių

Augantys koronaviruso skaičiai: per parą Lietuvoje nustatyti 442 nauji susirgimai, mirė dar vienas žmogus

Antrajai koronaviruso bangai Lietuvos mokslininkai prognozuoja kelis scenarijus: siūlo apsiriboti bendravimu tik savo „burbule“

Skaitytojų nuomonė: ar tinka lietuvišką mokyklą Kaune vadinti „ГИМНАЗИЯ“?

Kauno zoologijos sodas skelbia mainus ir laukia moliūgais nešinų lankytojų

JAV patvirtino pirmąjį vaistą nuo koronaviruso