Ramučių bendruomenės verslininkai prisideda prie pagalbos Kauno medikams

Kauno klinikinės ligoninės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prie Kauno klinikinės ligoninės penktadienį pradėti montuoti paviljonai, kurie pagreitins medikų judėjimą tarp zonų, kai padidėjo pacientų srautai Infekcinių ligų korpuse. Tokios dovanos ligoninę pasiekė iš įmonės „Starna“, kuri taip pat, parūpino ir dezinfekcinio skysčio atsargų papildymo.

Kaip rašoma Kauno klinikinės ligoninės pranešime, Kauno rajone veikiančios pakuočių įmonės „Starna“ komercijos direktorė Greta Varnaitė-Venskienė sakė, kad jų įmonė apsisprendė šiuo nelengvu periodu skirti medicinos sistemai 15 tūkst. eurų.

„Per mūsų bendruomenių narius suradau jūsų infektologės prof. Auksės Mickienės kontaktus ir patarėme, kuo galėtume padėti Kauno klinikinei ligoninei“, – pasakojo G.Varnaitė-Venskienė.

„Mūsų įstaigoje išaugus darbo krūviui izoliuotose patalpose, į kitas zonas patekti yra greičiau per lauką nei koridoriais viduje. Susiskambinau su renginių organizatoriais UAB „Lietuvis“ atstovu Marijumi Oleku, jis greitai rado įmonę, iš kurios išnuomojome paviljonus su gera nuolaida ir jie jau nuo ryto pradėjo darbus“, – pasakojo G.Varnaitė-Venskienė.

Taip pat įmonė nupirko apie pusę tonos dezinfekcinio skysčio.

„Kita Ramučių įmonė, restoranas „Du“, pradeda vežti mūsų medikams skanius pietus. Esame draugiška ir aktyvi bendruomenė, puikiai suprantame, kad tokiu metu reikia susitelkti ir tada viskas bus gerai“, – šypsojosi G.Varnaitė-Venskienė.

Šią savaitę šauliai prie ligoninės pastatė dvi palapines, skirtas nusirengti ir palikti vienkartinius apsaugos drabužius greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Kauno miesto savivaldybė pastatė biotualetus lauke.

Sulaukiame ir daug verslo įmonių paramos. Mūsų darbuotojams restoranai „Kibi Čibi“ „Jurgis ir drakonas“, „Pizza Verde“, „Du“, „Tigrasa“, „Gardu kasdien“ ir kt. atveža maisto, Vaida ir Laimonas Braziuliai – sulčių, „Daisena“ kavos, „Alma Littera“ pasiūlė pacientams knygų. „Bitė“ privatiems klientams, kurie dirba mūsų ligoninėje gydytojais ir slaugytojomis nemokamai suteiks ryšio paslaugas 3 mėnesiams.

Kauno kliniikinės ligoninės atstovai džiaugiasi ir dėkoja visiems prisidedantiems šiuo sunkiu metu.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams