Garsus Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ žengė į Kauną

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ duris atvėrė visame pasaulyje žinomo Italijos dizainerių apatinio trikotažo ir maudymosi kostiumų prekinio ženklo „Yamamay“ salonas.

„Džiaugiamės 2020 m. pavasario kolekcijų sezoną pradėdami su pasauliniu apatinių bei miego drabužių lyderiu, kuris pirmąją Lietuvoje parduotuvę nusprendė atidaryti būtent mūsų prekybos centro erdvėse“, – sako PLC „Mega“ valdančios bendrovės UAB „Baltic RED“ rinkodaros direktorė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Pasak rinkodaros direktorės, „Yamamay“ prisijungimas prie PLC „Mega“ nuomininkų komandos dar labiau priartina mūsų klientus prie pasaulinių mados standartų ir leidžia mėgautis subtiliai elegantiška produkcija, kurią renkasi aukštosios mados sekėjai visame pasaulyje.

„Yamamay“ yra itališkas prekės ženklas, garsėjantis savo pikantišku ir šiuolaikišku požiūriu į apatinių drabužių madą. Šiose parduotuvėse moterys galės rasti elegantiškų apatinių drabužių, korsetų, naktinių ir maudymosi drabužių bei aksesuarų.

Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ / Organizatorių nuotr.

„Aš didžiuojuosi galėdamas pranešti apie mūsų parduotuvės atidarymą Lietuvoje. Tai mums yra didelis iššūkis, bet esu tikras, kad mūsų ryšiai su šia rinka palaipsniui stiprės ir plėsis“, – sako Gianluigi Cimmino, „Yamamay“ prekinį ženklą valdančios bendrovės „Pianoforte Holding“ generalinis direktorius.

PLC „Mega“ duris atvėręs „Yamamay“ salonas – beveik 100 kv. metrų erdvė, kurios šiuolaikiškas ir estetiškai švarus dizainas pabrėžia spalvingą „Yamamay“ kolekcijų spektrą bei suteikia klientui intuityvaus ir interaktyvaus apsipirkimo pojūtį.

„Yamamay“ – 2001 m. įkurtas italų prekės ženklas greitai tapo vienu iš lyderių apatinių ir paplūdimio drabužių rinkoje ir šiuo metu valdo daugiau kaip 700 parduotuvių visame pasaulyje. Apatinių drabužių segmente „Yamamay“ kolekcijos išsiskiria spalvingumu, seksualumu bei Italijos dizaineriams būdingu elegantiškumu.

„Yamamay“ valdo „Pianoforte Holding“, kurio pagrindinė būstinė įsikūrusi Milane, o komercinės atstovybės veikia Barselonoje, Zagrebe, Varšuvoje, Maskvoje ir Dubajuje. Iš viso „Pianoforte Holding“ valdo daugiau kaip 1300 parduotuvių visame pasaulyje. Baltijos šalyse nuo šiol veiks dvi „Yamamay“ parduotuvės – Kaune, PLC „Mega“, ir Taline.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas