Baimė atsidūrus ant operacinio stalo: pacientai pasiūlė kaip to išvengti – Kas vyksta Kaune

Baimė atsidūrus ant operacinio stalo: pacientai pasiūlė kaip to išvengti

Kauno klinikų nuotr.

Kauno klinikos savo „Facebook“ paskyroje pasidalino puikia idėja, kuri ramina pacientus operacijos metu. Įdomu, jog kaip dalinamasi įraše, ši idėja kilo vienam iš pacientų, kuriam buvo itin baisu atsidurti ant operacinio stalo.

Įvairioms situacijoms gali prireikti chirurgų pagalbos, kurie stengsis visais būdais pagerinti jūsų sveikatos būklę, tačiau niekas neapsaugotas nuo juntamų emocijų prieš gydytojo procedūras. Ypač, jei jūs matote chirurginius prietaisus, kuriais bus atliekama procedūra.

Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinika su šiomis žmonių baimėmis susiduria kasdien. Nors bijoti nėra ko, gydytojai žino ką daro, tačiau suvaldyti natūralų baimės jausmą gali būti sudėtinga.

Norėdami kaip įmanoma labiau sumažinti juntamą stresą ir baimę, širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos darbuotojai nusprendė pasinaudoti vieno paciento duotu patarimu, jog žiūrint į raminantį vaizdą baimė sumažėja.

Todėl, operacinėje ant lubų buvo įrengta medžių ir dangaus nuotrauka, kuri ramina ant operacinio stalo atsidūrusius pacientus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA