Kauniečiai įspėja: kamščiai net ten, kur nebūdavo (papildyta) - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai įspėja: kamščiai net ten, kur nebūdavo (papildyta)

Stopkadras

Pirmadienio rytą Kauno gatves padengus šlapio sniego sluoksniui, vairuotojai įspėja apie sudėtingas eismo sąlygas ir besiformuojančias spūstis. Sinoptikų duomenimis, šlapdriba kris ir įdienojus, vakarop ji pereis į lietų.

„Visur kamščiai net ir ten, kur tokiu metu nebūdavo. Sniegas iškrito, kai kurie kaip vairuot matomai pamiršo“, – pirmadienį socialiniame tinkle dalijosi kauniečiai, pridūrę, kad ratuotieji eismo dalyviai šį rytą niekur nenuskubės.

Šiokios tokios spūstys formuojasi Jurbarko gatvėje važiuojant link miesto centro, K. Baršausko gatvėje prie „Molo“, kai kuriose Savanorių prospekto atkarpose, Islandijos plente ties „Mega“, judant Vilniaus kryptimi.

Tiesa, apie eismo įvykius kol kas nepranešama. Miestiečiai svarsto vairuotojus važiuojant gerokai atsargiau, esą srautą stabdo lėčiau nei įprastai judantys automobiliai. Kiti pastebi, kad pralaidumo trikdžiu tampa ir vis dar neišmokti naujieji šviesoforų signalai.

Eismo informacijos centras nurodo, kad pirmadienio rytą yra slidžių ruožų. Šiaurės vakarų ir šiaurės Lietuvoje dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu puraus sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Pietų Lietuvoje eismo sąlygas sunkina plikledis, pranešė Eismo informacijos centras.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei nedaryti staigių manevrų.

Likusioje šalies dalyje kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis yra šlapių kelių ruožų, šiaurės vakarų, šiaurės ir vidurio Lietuvoje – silpnas snygis. Oro temperatūra siekia nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną rytų Lietuvoje numatoma šlapdriba, pereinanti į snygį, vakarų Lietuvoje šlapdriba, pereinanti į lietų. Vietomis silpna lijundra, pustymas. Aukščiausia oro temperatūra – nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

Papildyta 10.29 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad nuo 6 val. Kauno apskrityje registruoti 5 techniniai eismo įvykiai, 2 iš jų – mieste.

Žmonės nelaimių metu nenukentėjo, vairuotojai pildė eismo įvykio deklaracijas.

Detalią orų prognozę rasite čia. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA