Naujieji metai Kaune – dar sportiškesni: prasideda naujas „Judėk sveikai“ nemokamų treniruočių sezonas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo raumenų stiprinimo iki šokių pamokų – iš viso net 15 skirtingų veiklų. Septintus metus fizinį aktyvumą Kauno mieste skatinantis projektas „Judėk sveikai“ pristato dar gausesnį tvarkaraštį tiek vaikams, jaunimui, tiek ir jų tėvams ar net seneliams. Daugelio pamėgtų treniruočių sąrašą paįvairins ir keletas naujovių. Būsimasis sezonas startuoja jau sausio 2-ąją.

Kviečia ne žadėti, o pradėti

„Tikriausiai daugeliui pažįstamos situacijos, kai metų pabaigoje pasigirsta „priesaikos“, esą iškart po Naujųjų pradėsime sportuoti. Dabar kauniečiai turės į tai žvelgti kur kas atsakingiau, nes tiesiog nebeliks jokių galimybių pasiteisinti.

Nemokamų treniruočių pasirinkimas tapo dar platesnis ir pritaikytas pagal daugelio norus bei fizinį pajėgumą, o užsiėmimų geografija plačiai aprėpia visą miestą, kad veiklos būtų patogiai pasiekiamos kuo platesniam gyventojų ratui“, – šypsodamasi kalbėjo projektą „Judėk sveikai“ koordinuojančio Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Lina Pranckevičiūtė.

Užuot tuščiai dalijus „naujametinius“ pažadus, pašnekovė ragina nuo žodžių pereiti prie realių veiksmų. Geriausias metas pradėti sportuoti – tiesiog čia ir dabar. Juolab kad šis sezonas pateikia nemažai viliojančių naujovių. Kad energinga fizinė veikla būtų kuo įvairesnė ir nenuobodi, organizatoriai siūlo be įprastų sporto užsiėmimų rinktis ir aktyvų judesį šokio žingsneliu.

Šokiai – solo ir poroms

Sausį į „Judėk sveikai“ tvarkaraštį sugrįžta „Solo Latino“ šokių pamokos. Tai puiki galimybė merginoms ir moterims išmokti šokti ar patobulinti jau turimą techniką. Moteriškumu spinduliuojanti treniruotė suteiks daugiau grakštumo, padės atsipalaiduoti ir pataisyti rankų bei pečių liniją, bendrą laikyseną.

„Judėk sveikai“ tvarkaraštis / Organizatorių nuotr.

„Solo Latino“ užsiėmimuose pirmiausia mokomasi skirtingų populiarių šokių rūšių (salsos, bachatos, tango ir kt.) bazinių žingsnelių, kurie galiausiai apjungiami į vientisą kompoziciją. Pamokos vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19.30 val. šokių studijos „Dance4fun“ patalpose Šilainiuose.

Dar daugiau vertingų pamokų Kauno damoms ir džentelmenams parengė žinomas profesionalus šokėjas Tomas Slausgalvis, pristatantis porinio šokio treniruotes antradienio ir ketvirtadienio vakarais, nuo 20 val.

„Stebėdami sportinių šokių pasirodymus, žiūrovai visuomet pirmiausia pastebi nepriekaištingą šokėjų graciją. Savo treniruotėse pasitelksime įvairius šokio elementus, kurie prisidės gerinant laikyseną, pusiausvyrą bei lankstumą. Kauniečius mokysime klasikinių šokių – lėto valso, tango, Vienos valso, kvikstepo bei fokstroto.

Taip pat iš arčiau pažinsime Lotynų Amerikos šokius – sambą, rumbą, džaivą, čia čia čia ir galiausiai garsiuosius Argentinos tango, salsą bei svingą“, – žada ilgametę patirtį sportinių šokių aikštelėje sukaupęs ir ne vieną šalies čempionų titulą pelnęs T. Slausgalvis.

Didesnis pasirinkimas kiekvienam

Dar viena naujovė – giliųjų raumenų ir audinių savimasažo treniruotės (angl. Miofascial stretch and release). Jos padeda sumažinti skausmus bei gerina kraujotaką audiniuose, stiprina nervų sistemos darbą, didina kūno lankstumą. Šie užsiėmimai antradieniais ir ketvirtadieniais perpiet vyks Sveikatingumo centre „Linija“, Taikos prospekte.

Norintieji pasikrauti energijos prieš prasidedant darbo dienai,treniruotėse „Šešios trim“ sporto bendruomenės namuose – ankstyvais pirmadienio, trečiadienio bei penktadienio rytais nuo 6.30 val.

Garbaus amžiaus kauniečiai, kaip įprastai, kviečiami į specialiai jiems parengtas senjorų funkcines treniruotes. Jos vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 10 val. Pašilės gatvėje įsikūrusios Kauno
krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje.

Šančių sporto klube (Drobės g.) triskart per savaitę nuo 11 val. vyks specialiai mamoms su mažyliais pritaikytos mankštos. Kaunietės čia laukiamos su atžalomis nuo 4 mėnesių iki 2 metukų amžiaus.

Išskirtinai plačiame „Judėk sveikai“ naujo sezono tvarkaraštyje taip pat numatytos funkcinės treniruotės, jogos, kalanetikos, zumbos bei kineziterapinės jogos pamokos, didesnio intensyvumo „cardio boxing“ ir „strong by zumba“ užsiėmimai, bėgimo ir vaikų treniruotės.

Visą detalų tvarkaraštį, tikslų užsiėmimų laiką, vietą bei kitą svarbią informaciją galima rasti čia.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išklausė skundų: prisiskambinti į poliklinikų registratūras – pavyks

Spąstai: kavinės Laisvės alėjoje lankytojus pasitinka riebūs keiksmažodžiai

Prievolei dėvėti kaukę praėjusią parą nepakluso du piliečiai

Susidūrimas netoli Muravos viaduko: vairuotojus pasitinka spūstys

Neabejingi kauniečiai išreiškė palaikymą protestuotojams Baltarusijoje

Kaunietis pristato naują dainą: po ilgų paieškų rasta paslaptinga mergina įkvėpė užbaigti kūrinį

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų paramą tragiškos nelaimės sukrėstam Libanui

Nepaprastas reginys: pačiame Kauno centre sudūzgė laukinių bičių spiečius

Griežtesnė kontrolė Latvijos ir Lenkijos pasieniuose: aktyviau tikrins atvykstančius keliautojus

Kauno pareigūnai ir medikai gyventojus kvietė nelikti abejingiems: kiekvienas gali būti herojumi