Atkeliavo vėsesni orai – saulė švies, bet nešildys – Kas vyksta Kaune

Atkeliavo vėsesni orai – saulė švies, bet nešildys

Asociatyvi / R.Tenio nuotr.

Trečiadienio rytą bus ne tik slidu, bet ir šaltoka, daugelyje rajonų temperatūra sieks 3-4 laipsnius šalčio. Virš Lietuvos nusidrieks aukštesnio slėgio laukas, tad kritulių tikimybė bus maža.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pro debesis pasirodys saulė, tačiau didelės šilumos nebus, įdienojus termometrai rytiniuose rajonuose daug kur rodys apie 0, vakaruose kai kur sušils iki 1.

Ketvirtadienio naktį, vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose truputį pasnyguriuos. Vėjas pūs iš pietryčių, 6-11 m/s greičiu. Temperatūra ir vėl pasieks neigiamas reikšmes: Kaune 3, Vilniuje ir Klaipėdoje bus apie 2, Šiauliuose ir Panevėžyje 4 laipsnius šalčio.

Dieną šlapdriba ir nedidelis sniegas keliaus per didesnę šalies dalį. Pragiedrulių beveik nebus, sušils iki 0-3 laipsnių šilumos.

Artėjant savaitgaliui bus dar drėgniau, bet šilčiau.

Visoje Lietuvoje yra slidžių kelių ruožų

Automobilių kelių direkcijos duomenimis, daugelis Lietuvos kelių trečiadienio rytą yra pasidengę šarma, todėl yra slidžių ruožų.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, daugelyje rajonų keliai buvo barstomi prevenciškai antradienio vakare, todėl situacija keliuose greitai gėrėja.

Kelininkai vairuotojus ragina išlikti atidžiais, atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA