Pagrindinės Kalėdų eglutės papuošimo darbai jau beveik baigti

A, Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį Rotušės aikštė nerimsta. Eglutės kūrėjai ir savanoriai dirba visu pajėgumu siekdami puošimo darbus užbaigti laiku.

Rytoj vyksiančio įžiebimo metu kūrėjai kviečia ne tik dalyvauti renginyje, bet ir patiems kurti šventinę nuotaiką: „Atsineškite savo kalėdinį žaisliuką ir jį pakabinti eglutės viduje. Taip visi galės prisidėti prie kosminių Kalėdų stebuklo, kurį sunku net apibūdinti, bet pažadu, kad tai bus kažkas iš fantastikos srities! “, – pasakojo Kalėdų eglutės idėjos autorė menininkė Jolanta Šmitdienė.“

Šių metų Kauno eglutė ir kalėdinis miestelis – ypatingi. Daug dėmesio skiriama ekologijai. Visi 3 milijonai plastiko šiaudelių, iš kurių buvo pagaminti pernykštės eglutės papuošimai – išvalyti ir perdirbti. Iš jų išgauta masė šiemet virs ryškiaspalvėmis kosminio kalėdinio miestelio dekoracijomis.

Atsisakyti plastiko kviečiami ir Rotušės miestelio prekybininkai. Šiemet gėrimus jie tieks vienoduose popieriniuose puodeliuose.

Rotušės aikštė jau nuo rytojaus pavirs paslaptinga planeta. Joje apsigyvens kosminiai personažai ir fantazijų pasaulį primenančios instaliacijos, o didžiausiu vakaro akcentu taps ryškiaspalvės eglutės įžiebimas. Šventę vainikuos garsiausių šalies atlikėjų koncertas.

62 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune penktadienį sužibo dar viena eglutė

Savaitgalį orai nedžiugins: numatomi niūrūs ir su krituliais

Penktadienio vakarą Kaune rastas negyvo žmogaus kūnas

„Žalgirio“ trenerių proto išbandymas: pratęsimo prireikė ir čia (video)

Knygų išparduotuvės Kaune – puiki idėja dovanų paieškoms

Nepažįstamieji iš kauniečio nugvelbė tūkstantinę sumą

Kauno valstybinis muzikinis teatras į savo sceną sugrįžo ambicingai

VDU kyla į protestą: kviečia jungtis visus šalies universitetus

Kauno bendrovė statys 200 kambarių viešbutį Anglijoje

Kauno geležinkelio stoties terminalą pasiekė Vokietijos karinė technika