Kauno širdyje – jautrus sveikinimas senjorams: leido pasijusti karaliais

D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Spalio mėnuo, ne pirmus metus dedikuojamas Kauno senjorams, šiemet stebina itin plačia renginių programa, skirta pagyvenusiems žmonėms. O spalio 1-ąją, minint Tarptautinę senjorų dieną, Vilniaus gatve kulniavę senyvi kauniečiai turėjo progą pasijausti it karaliai.

Oficiali Tarptautinė senjorų diena minima spalio 1-ąją, tačiau Kaunas pagyvenusiems žmonėms kasmet skiria visą antrąjį rudens mėnesį.

Spalio 1 dienos popietę Vilniaus gatvėje, šalia Švč. Sakramento bažnyčios nusidriekė raudonas kilimas, ant kurio buvo pastatyti prabangą spinduliuojantys krėslai – čia pasėdėti buvo kviečiami pro šalį einantys senjorai.

Jautria akcija susidomėję ir su organizatorių kvietimu prisėsti sutikę senjorai sulaukė privataus koncerto. Senoliams besėdint karališkuose krėsluose, skambėjo nostalgiją žadinantys jų jaunystės laikų kūriniai.

„Jaunieji maltiečiai inicijavo ir padėjo kurti idėją, savanoriavo dvi maltietės renginio metu, kiti transportu rūpinosi. Visumoje – renginį organizavo maltiečiai. Renginio metu grojo dainos „Mūsų dienos kaip šventė“, „Kaip gražu miške“, „O saulė mano“ ir „Gera“. Iš šių keturių dainų buvo padaryti du kūriniai, popuri“, – teigė Kaune žinomas renginių vedėjas Viktoras Jermolovas, prisidėjęs prie senjorų sveikinimo organizavimo.

Kauno miesto savivaldybė informuoja, kad visą spalį Kauno senjorų lauks turiningos veiklos ir smagios atrakcijos. Pagyvenusių žmonių mėnesio programą sudarys tiek sporto ir sveikatingumo, tiek kultūriniai, edukaciniai, švietėjiški renginiai.

Renginiai pagyvenusiems žmonėms organizuojami ne tik Kauno centre, bet ir kitose miesto seniūnijose – taip siekiama užtikrinti kuo didesnį senjorų aktyvumą.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės (foto)

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno

Sinoptikai įspėja: naktį – stiprus vėjas, kai kurie keliai bus slidūs

Skandalingoji kauniečio R. Alijevo byla: kaltinamasis išteisintas, tačiau pagrindinė mįslė – neįminta

Elektronine bankininkyste pasipiktinusi kaunietė: kaip viską suspėti senjorui?

Šeštadienį Rotušės aikštė pakvipo „Maltiečių sriuba“: siekiama gražaus tikslo