Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą nelaimė nutiko Kauno rajono kelyje netoli Kačerginės. Čia, kauniečių teigimu, susidūrė trys automobiliai, prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos.

Šiandien apie 20 val. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo eismo įvykį 140 kelyje ties Kačergine. Vaizdo medžiagoje matyti kelkraštyje stovintys keli automobiliai su įjungtais avariniais signalais, kiek tolėliau – į griovį nulėkęs „Volkswagen“, o šalimais apdaužytas „Opel“.

Į įvykio vietą suvažiavusios policijos ir ugniagesių pajėgos, greitosios pagalbos medikų brigada. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, tieas, portalui pateikė tik pačią pirminę informaciją, konfliktuojančia su šia nelaimės scena.

Avarija netoli Kačerginės / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policijai 19.11 val. pranešta, kad kelyje Kaunas-Šakiai ties Virbališkių kaimu nuo kelio nuvažiavo vilkikas „Mercedes-Benz“. Pirminiais duomenimis, galėjo būti prispaustas automobilio vairuotojas. Budintis pareigūnas pridūrė, kad avarijoje gali dalyvauti ir daugiau automobilių.

Tuo metu Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Pperacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad ugniagesiai buvo iškviesti prie Kačerginės.

Kauno apskrities PGV žiniomis, žmonės čia prispausti ar sužeisti nebuvo. Užsiminus, kad policija pateikė iš pažiūros ne pačią aktualiausią informacijos apie įvykį redakciją, pašnekovas pridūrė, kad ir pats nenori ko nors prišnekėti jeigu dėl nelaimės būtų vykdomas ikiteisminis tyrimas.

O socialiniame tinkle diskutavę kauniečiai pernelyg nesistebėjo prie vadinamojo Kačerginės kalno įvykusia avarija. „Laiko klausimas buvo, pastoviai prieš mašinas šoka lenkdami“, – tvirtino vairuotojai. 140 kelyje šiuo metu formuojasi nedidelė spūstis.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis