Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą nelaimė nutiko Kauno rajono kelyje netoli Kačerginės. Čia, kauniečių teigimu, susidūrė trys automobiliai, prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos.

Šiandien apie 20 val. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo eismo įvykį 140 kelyje ties Kačergine. Vaizdo medžiagoje matyti kelkraštyje stovintys keli automobiliai su įjungtais avariniais signalais, kiek tolėliau – į griovį nulėkęs „Volkswagen“, o šalimais apdaužytas „Opel“.

Į įvykio vietą suvažiavusios policijos ir ugniagesių pajėgos, greitosios pagalbos medikų brigada. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, tieas, portalui pateikė tik pačią pirminę informaciją, konfliktuojančia su šia nelaimės scena.

Avarija netoli Kačerginės / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policijai 19.11 val. pranešta, kad kelyje Kaunas-Šakiai ties Virbališkių kaimu nuo kelio nuvažiavo vilkikas „Mercedes-Benz“. Pirminiais duomenimis, galėjo būti prispaustas automobilio vairuotojas. Budintis pareigūnas pridūrė, kad avarijoje gali dalyvauti ir daugiau automobilių.

Tuo metu Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Pperacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad ugniagesiai buvo iškviesti prie Kačerginės.

Kauno apskrities PGV žiniomis, žmonės čia prispausti ar sužeisti nebuvo. Užsiminus, kad policija pateikė iš pažiūros ne pačią aktualiausią informacijos apie įvykį redakciją, pašnekovas pridūrė, kad ir pats nenori ko nors prišnekėti jeigu dėl nelaimės būtų vykdomas ikiteisminis tyrimas.

O socialiniame tinkle diskutavę kauniečiai pernelyg nesistebėjo prie vadinamojo Kačerginės kalno įvykusia avarija. „Laiko klausimas buvo, pastoviai prieš mašinas šoka lenkdami“, – tvirtino vairuotojai. 140 kelyje šiuo metu formuojasi nedidelė spūstis.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Artinasi galinga stichija: Kaunui klius bene labiausiai

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo