Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio – Kas vyksta Kaune

Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

Skaitytojo nuotr.

Penktadienio vakarą nelaimė nutiko Kauno rajono kelyje netoli Kačerginės. Čia, kauniečių teigimu, susidūrė trys automobiliai, prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos.

Šiandien apie 20 val. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo eismo įvykį 140 kelyje ties Kačergine. Vaizdo medžiagoje matyti kelkraštyje stovintys keli automobiliai su įjungtais avariniais signalais, kiek tolėliau – į griovį nulėkęs „Volkswagen“, o šalimais apdaužytas „Opel“.

Į įvykio vietą suvažiavusios policijos ir ugniagesių pajėgos, greitosios pagalbos medikų brigada. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, tieas, portalui pateikė tik pačią pirminę informaciją, konfliktuojančia su šia nelaimės scena.

Avarija netoli Kačerginės / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Policijai 19.11 val. pranešta, kad kelyje Kaunas-Šakiai ties Virbališkių kaimu nuo kelio nuvažiavo vilkikas „Mercedes-Benz“. Pirminiais duomenimis, galėjo būti prispaustas automobilio vairuotojas. Budintis pareigūnas pridūrė, kad avarijoje gali dalyvauti ir daugiau automobilių.

Tuo metu Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Pperacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad ugniagesiai buvo iškviesti prie Kačerginės.

Kauno apskrities PGV žiniomis, žmonės čia prispausti ar sužeisti nebuvo. Užsiminus, kad policija pateikė iš pažiūros ne pačią aktualiausią informacijos apie įvykį redakciją, pašnekovas pridūrė, kad ir pats nenori ko nors prišnekėti jeigu dėl nelaimės būtų vykdomas ikiteisminis tyrimas.

O socialiniame tinkle diskutavę kauniečiai pernelyg nesistebėjo prie vadinamojo Kačerginės kalno įvykusia avarija. „Laiko klausimas buvo, pastoviai prieš mašinas šoka lenkdami“, – tvirtino vairuotojai. 140 kelyje šiuo metu formuojasi nedidelė spūstis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.