Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tapo P. Keras

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Paulius Keras. Anksčiau jis vadovavo Transporto ir eismo organizavimo skyriui.

Naujųjų pareigų postą P. Keras užims jau rytoj, gegužės 15 dieną. Jis bus administracijos direktoriaus Viliaus Šiliausko pavaduotojas. V. Šiliauskas šias pareigas ėjo ir ankstesnėje kadencijoje.

Dėkodamas už jam išreikštą pasitikėjimą, kaip nurodė Kauno savivaldybė, ilgametis specialistas tikėjosi savo ligšiolinę patirtį sėkmingai pasitelkti naujose pareigose.

„Kuruojamas sritis pavaduotojams paskirstys administracijos direktorius, tačiau aš jaučiuosi stipresnis ten, kur dirbau ir anksčiau. Neabejoju, kad per ilgus darbo metus įgytos žinios ir patirtis sėkmingai pasitarnautų transporto, eismo srityse, taip pat dirbant su ūkio dalimi. Man artimesnė ta vadinama kietoji infrastruktūra“, – savivaldybės pranešime cituojamas P. Keras.

Jis tapo jau trečiuoju administracijos direktoriaus pavaduotoju, sulig kurio skyrimu baigta formuoti savivaldybės administracijos komanda. Balandžio pabaigoje į pavaduotojų pareigas paskirti Tadas Metelionis, iki šiol dirbęs savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėju, ir Jolanta Baltaduonytė, ėjusi Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pareigas.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?