Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tapo P. Keras

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Paulius Keras. Anksčiau jis vadovavo Transporto ir eismo organizavimo skyriui.

Naujųjų pareigų postą P. Keras užims jau rytoj, gegužės 15 dieną. Jis bus administracijos direktoriaus Viliaus Šiliausko pavaduotojas. V. Šiliauskas šias pareigas ėjo ir ankstesnėje kadencijoje.

Dėkodamas už jam išreikštą pasitikėjimą, kaip nurodė Kauno savivaldybė, ilgametis specialistas tikėjosi savo ligšiolinę patirtį sėkmingai pasitelkti naujose pareigose.

„Kuruojamas sritis pavaduotojams paskirstys administracijos direktorius, tačiau aš jaučiuosi stipresnis ten, kur dirbau ir anksčiau. Neabejoju, kad per ilgus darbo metus įgytos žinios ir patirtis sėkmingai pasitarnautų transporto, eismo srityse, taip pat dirbant su ūkio dalimi. Man artimesnė ta vadinama kietoji infrastruktūra“, – savivaldybės pranešime cituojamas P. Keras.

Jis tapo jau trečiuoju administracijos direktoriaus pavaduotoju, sulig kurio skyrimu baigta formuoti savivaldybės administracijos komanda. Balandžio pabaigoje į pavaduotojų pareigas paskirti Tadas Metelionis, iki šiol dirbęs savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėju, ir Jolanta Baltaduonytė, ėjusi Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pareigas.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato