Kauno rajone įsikūrė maisto produktų tiekimo milžinė

Kauno r. sav. nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį Ramučių logistikos parke, Kauno rajone, atidaryta įmonė „Bidfood Lietuva“, priklausanti Johanesburge (Pietų Afrikos Respublika) registruotai tarptautinei grupei „Bidcorp“. Kaip nurodoma Kauno rajono savivaldybės pranešime spaudai, ši kompanija yra viena didžiausių pasaulyje maisto tiekėjų.

„Bidfood Lietuva“ generalinis direktorius Ramūnas Mikutėnas pasakojo, kad jo vadovaujama įmonė prekiauja maisto produktais, o didžiausia pardavimų dalis tenka viešbučiams ir restoranams, juos taip pat perka mažmeninės prekybos įmonės. Svečiams buvo pristatytos šiuolaikinės biuro patalpos, sandėliai ir šaldytuvai.

Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Nesteckis pastebėjo, kad Karmėlavos seniūniją renkasi pasaulinės kompanijos, tokios kaip „Lidl“, „Continental“, „Hella“, „Hollister“. „Svarbu, kad kuriamos vietos mūsų krašto žmonėms, mokami mokesčiai“, – kalbėjo vicemeras, teikdamas įmonės vadovui Kauno rajono ženklą ir vėliavą.

„Bidfood Lietuva“ pradėjo veiklą nuo žuvies bei jūrų gėrybių importo, ir dabar šios prekės sudaro apie pusę pardavimų apimties. Su tuo yra susijusi ir importo geografija. Pavyzdžiui, fasuotus žuvies produktus parankiausia importuoti iš tų šalių, kuriose darbo jėga pigiausia – Azijos.

Kauno rajono savivaldybė skelbia, kad bendrovė yra lyderė Lietuvoje tarp maisto produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir „Horeca“ sektoriuose. „Nowaco“ yra antras tarp labiausiai žinomų šaldytų žuvų prekės ženklų pasaulyje.

„Bidfood Lietuva“ taip pat prekiauja ir mėsos gaminiais, kitais maisto produktais – sandėliuose yra beveik 2 tūkstančiai prekių pavadinimų. Įmonė turi nuosavą transporto parką, kuris leidžia operatyviai pristatyti prekes visose Baltijos šalyse. „Bidfood“ turi antrinių įmonių Latvijoje ir Estijoje.

Iki šiol įmonė veikė Kaune, Taikos prospekte nuomojamose patalpose. Į naują sandėlių, šaldytuvų ir administracinių pastatų kompleksą Ramučių logistikos parke investuota daugiau kaip 7 mln. eurų, centras įsikūręs 1,7 ha sklype, šalia automagistralės A1. Metinė bendrovės apyvarta Lietuvoje – daugiau kaip 30 mln. eurų. Ramučiuose dirba 107 darbuotojai, ateityje ketinama plėsis, todėl jų reikės daugiau.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?

Naktį vėtra pridarė žalos - vartė medžius, sutriko elektros tiekimas

Interviu su Kaune gyvenančiu „HELLA Lietuva“ pirkimų vadovu: visų pirma – tai augantis miestas

Perspėjimas vairuotojams: naktį eismo sąlygas sunkins vėjas, numatoma šlapdriba

Paskelbtos 2019-ųjų Metų knygos

Seime – siūlymas griežtinti senų padangų tvarkymą