Viena didžiausių Baltijos šalyse kojinių gamyklų parduota Kauno regiono įmonei

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gamyklos pastatus Vilniaus Naujamiestyje siekianti parduoti kojinių gamybos įmonė „Sparta“ pardavė savo verslą – jį įsigijo Danijos kojinių gamintojos „JBS Textile Group“ valdoma Kazlų Rūdos tekstilės įmonė VIP. Dėl šio sandorio „Sparta“ atleis visus 153 darbuotojus, tačiau dalis jų dirbs naujoje įmonėje.

Apie „Spartos“ verslo pardavimo sandorį, įvykusį kovo 7 dieną, BNS patvirtino bendrovės generalinis direktorius Antanas Poška. Jis atsisakė atskleisti sandorio sumą. Pasak jo, kojinių fabrikas toliau veiks „Spartos“ vardu.

„Vardas irgi parduotas. Vardas bus naudojamas, „Sparta“ bus kaip ir anksčiau, tik kitoje įmonėje“, – teigė A. Poška. Jis taip pat patvirtino, kad pardavusi senosios įmonės pastatus Vilniaus Naujamiestyje, nauja „Spartos“ įmonė veiks Vilniuje, Kirtimuose.

„(Atleidimai – BNS) yra susiję su tuo, kad mes kojinių verslą perdavėme. Formaliai mes pranešame, kad jie atleidžiami. Iš „Spartos“ jie atleidžiami, bet yra perkeliami pas pirkėją (VIP – BNS)“, – BNS sakė A. Poška. Anot jo, pirkėjas įsipareigojo perimti mažiausiai 100 „Spartos“ darbuotojų.

Pernai skelbta, kad „Sparta“ parduoda pastatus Vilniaus Naujamiestyje, nes gamyba šioje vietoje tapo per brangi. Tuomet teigta, kad įmonė gamybą iškels kitur. Kaip skelbė vz.lt, gamyklos pirkėjai gali būti susiję su Singapūro kompanija „Grinvest“.

„Verslo žinių“ duomenimis, pernai gruodį didžiausiu netiesioginiu „Spartos“ akcininku tapo didmeninės prekybos ir restoranų verslus valdantis Kęstutis Stabingis, o naujuoju vadovu – buvęs „Vilniaus viešojo transporto“ finansų direktorius A. Poška.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ar už visus sutuoktinio įsipareigojimus esate atsakingi?

Dėl Alytaus gaisro skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, skelbiama ekstremali padėtis

Naktį Laisvės alėją niokojęs jaunuolis sulaikytas greičiau nei per 10 minučių (video)

Trečiadienio vakarą Kauno rajone žuvo motociklininkas (video)

Kauniečiai mėgaujasi paskutinėmis šiltomis rudens dienomis (foto)

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Dėl į avariją patekusio „Bolt“ automobilio Tunelio gatvėje formuojasi spūstis

Tragiškai pasibaigusiame eismo įvykyje žuvo žinomas Kauno verslininkas

Gyventojai perspėja: milžiniškas dūmų debesis slenka link Kauno

Didės alkoholio, tabako ir degalų akcizai