Vairuotojai gerino keleivių aptarnavimo ir pirmosios pagalbos žinias

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kasdien vežant keleivius įvyksta daugybė netikėtų situacijų. Siekiant į jas tinkamai sureaguoti, labai svarbu būti pasiruošus. Keleivių pervežimo įmonė „Kautra“ toliau tęsia vienus didžiausių autobusų vairuotojų mokymų Lietuvoje, kurių metu jie gilina klientų aptarnavimo bei pirmosios pagalbos žinias. Šiemet mokymuose dalyvauja virš 200 įmonės vairuotojų.

Gerino keleivių aptarnavimo įgūdžius

Didžiąją mokymų dalį sudaro klientų aptarnavimo tema. Vairuotojai mokomi spręsti kritines situacijas, priimti greitus sprendimus, pozityviai aptarnauti keleivius.

„Kautra“ vairuotojų mokymai / Organizatorių nuotr.

„Mokymų metu norime, kad vairuotojai įgytų daugiau pozityvaus mąstymo ir požiūrio į klientą. Akcentuojame, kad tai ne raketų mokslas – keleiviui pakanka parodyti dėmesį, atsakyti į jo klausimus, suteikti paslaugas. Ir tai padaryti su gera nuotaika, šypsena. Ir viskas. Svarbu atrasti savyje motyvacijos ir pozityvaus požiūrio. Tuo mūsų vairuotojai visuomet pasižymėdavo, norime, kad taip ir toliau liktų”, – pasakojo „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Mokymų metu be teorinės dalies buvo sprendžiamos ir praktinės užduotys, nagrinėjami konkretūs atvejai, pasitaikantys vairuotojų darbe.

Praktiniai pirmosios pagalbos kursai

Mokymų metu taip pat buvo rengiami pirmosios pagalbos kursai. Jų metu vairuotojai buvo mokomi, kaip atlikti pradinį gaivinimą – kaip teisingai laikyti galvą, kur ir kiek spausti, kiek įpūsti.

„Kautra“ vairuotojų mokymai / Organizatorių nuotr.

„Kiekvieną dieną pervežame tūkstančius keleivių. Ir nežinai, kas gali nutikti bet kurią akimirką. Keleiviui gali tiesiog pasidaryti bloga, jis gali nualpti. Tam vairuotojas turi būti pasiruošęs. Yra ne vienas atvejis, kai vairuotojui laiku suteikus pirmąją pagalbą, buvo išgelbėta gyvybė. Manau ir keleiviai jaučiasi saugiau žinodami, kad mūsų vairuotojai yra tam pasiruošę”, – pasakojo „Kautros“ marketingo vadovas M. Sakalauskas.

Visas įgytas teorines žinias mokymų dalyviai galėjo pritaikyti ant specialiai skirtų manekenų.

UAB „Kautra“ keleivius tarpmiestiniais ir miesto maršrutais veža jau 85 metus. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 800 darbuotojų.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato