Ketvirtajame kėlinyje pergalę paleidęs „Žalgiris“ nusileido „Chimki“ komandai (atnaujinta)

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vis toliau nuo Eurolygos atkrintamųjų varžybų tolsta Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį išvykoje po itin prasto paskutinio kėlinio 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) nusileido Rimo Kurtinaičio treniruojamiems Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams. Lietuvos čempionams tai jau šešta nesėkmė per pastarąsias 7 rungtynes.

„Chimki“ šovė į priekį po dviejų tritaškių iš eilės (10:4), tačiau pagirtinai dėl atšokusių kamuolių puolime kovoję žalgiriečiai greitai išlygino žaidimą.

Antrojo kėlinio pradžioje Edgaras Ulanovas tritaškiu išlygino rezultatą, o Marius Grigonis kitu tolimu šūviu išvedė „Žalgirį“ į priekį 23:25. Aikštės šeimininkų komandoje atsiradus „x“ faktoriui Jegorui Vialcevui Maskvos srities ekipai vėl pavyko susigrąžinti iniciatyvą.

Gana prastai – vos 37 proc. taiklumu – pirmoje dvikovos dalyje dvitaškius metę Lietuvos čempionai vis dėlto sugebėjo įpusėjus rungtynėms persverti rezultatą savo naudai 36:37.

Po pertraukos žalgiriečių puolimo mašiną ėmėsi sukti Deono Thompsono ir Brandono Davieso tandemas. Po Artūro Milaknio ir Nate’o Wolterso tritaškių svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (41:49), o baigiantis kėliniui skirtumą dar padidino iki 9 taškų – 47:56.

Ketvirtame kėlinyje savo šou pradėjo „Chimki“ legionierius Tony Crockeris. Po jo dviejų tritaškių ir taiklių baudų metimų aikštės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 59:58.

„Žalgiriui“ savo puolimo nepavyko įsiūbuoti, o Jordano Mickey ir Malcolmo Thomo pabaigoje traukiamas „Chimki“ triumfavo 74:64. Paskutinį kėlinį Lietuvos čempionams pavyko pelnyti vos 8 taškus.

Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną Kaune Maskvos srities klubas šventė pergalę minimalia persvara 84:83.

Kitą savaitę Š. Jasikevičiaus auklėtinių laukia trečios rungtynės svečiuose iš eilės. Šįkart Lietuvos čempionai vasario 7 dieną susigrums su „Barcelona“.

Artimiausios rungtynės Kaune vyks vasario 22 dieną – su Podgoricos „Budočnost“ komanda. Su pastarąja R. Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ žais išvykoje vasario 7 dieną.