Autobusui įsirėžus į troleibusą, sužalota moteris

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė sudaužytų viešojo transporto priemonių vaizdai. S. Žukausko gatvėje susidūrus autobusui su troleibusu, prireikė medikų pagalbos. Tai – ne pirmas incidentas, paskutiniu metu fiksuotas šioje vietoje.

Kaip iš įvykio vietos pasakojo kauniečiai, S. Žukausko gatvėje esančioje stotelėje „Eiguliai“ 3-io maršruto autobusas rėžėsi į 9-o maršruto troleibusą. Nelaimė įvyko važiuojant P. Lukšio gatvės kryptimi.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai pranešimą apie avariją gavo 10.30 val. Policijos žiniomis, viena moteris skundėsi galvos sutrenkimu, jai iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Portalo skaitytojų teigimu, nukentėjusioji išvežta į Kauno klinikas. Moteris esą buvo belipanti į troleibusą, kai šį kliudė autobusas. Nuo smūgio jėgos ji parkrito ir susitrenkė galvą.

Kauniečių vertinimu, dėl skaudaus incidento kalta stotelės prieigose itin slidi danga – atsiųstame vaizdo įraše matyti, kad automobiliams sunkiai pavyksta išvažiuoti iš šalimais esančio kiemo, pėstiesiems reikia padėti įveikti gatvę.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad sekmadienį, sausio 27 d., toje pačioje stotelėje nesuvaldytas troleibusas slydo šonu ir užtvėrė vieną S. Žukausko gatvės pusę. Skaitytojai vakar teigė, kad danga slidi gali būti dėl vandentiekio avarijos – čia prieš kelias dienas išsiliejo vanduo, kuriam užšalus gatvė virto tiesiog čiuožykla.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karaliaus Mindaugo taurės finalas: persvarą išbarstęs „Žalgiris“ ir „Ryto“ pergalė

Nesėkmė blokuojant nelegalias interneto televizijas – jos randa būdų veikti toliau

Ateityje neįgaliųjų laukia pokyčiai – galės samdytis asistentą

Neįprasta eisena Kauno centre – rankose laikė baltą lapą

Į Kauną sugrįžta žiema?

Vasario 16-ąją paminėjo ir „City Bee“ – į gatves išleido unikalius automobilius

Vasario 16-oji Istorinėje Prezidentūroje – kuo ji taip traukė kauniečius?

Konfliktas pasibaigė nekaip – į ligoninę paguldytas vyras

„Žalgirio“ areną virpinęs P. Domingo Lietuvai įteikė dovaną

Ministerijos perkėlimas susilaukia vis daugiau kritikos strėlių