Autobusui įsirėžus į troleibusą, sužalota moteris

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė sudaužytų viešojo transporto priemonių vaizdai. S. Žukausko gatvėje susidūrus autobusui su troleibusu, prireikė medikų pagalbos. Tai – ne pirmas incidentas, paskutiniu metu fiksuotas šioje vietoje.

Kaip iš įvykio vietos pasakojo kauniečiai, S. Žukausko gatvėje esančioje stotelėje „Eiguliai“ 3-io maršruto autobusas rėžėsi į 9-o maršruto troleibusą. Nelaimė įvyko važiuojant P. Lukšio gatvės kryptimi.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai pranešimą apie avariją gavo 10.30 val. Policijos žiniomis, viena moteris skundėsi galvos sutrenkimu, jai iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Portalo skaitytojų teigimu, nukentėjusioji išvežta į Kauno klinikas. Moteris esą buvo belipanti į troleibusą, kai šį kliudė autobusas. Nuo smūgio jėgos ji parkrito ir susitrenkė galvą.

Kauniečių vertinimu, dėl skaudaus incidento kalta stotelės prieigose itin slidi danga – atsiųstame vaizdo įraše matyti, kad automobiliams sunkiai pavyksta išvažiuoti iš šalimais esančio kiemo, pėstiesiems reikia padėti įveikti gatvę.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad sekmadienį, sausio 27 d., toje pačioje stotelėje nesuvaldytas troleibusas slydo šonu ir užtvėrė vieną S. Žukausko gatvės pusę. Skaitytojai vakar teigė, kad danga slidi gali būti dėl vandentiekio avarijos – čia prieš kelias dienas išsiliejo vanduo, kuriam užšalus gatvė virto tiesiog čiuožykla.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo

Skaudi avarija stabdo eismą Kauno centre