Autobusui įsirėžus į troleibusą, sužalota moteris

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė sudaužytų viešojo transporto priemonių vaizdai. S. Žukausko gatvėje susidūrus autobusui su troleibusu, prireikė medikų pagalbos. Tai – ne pirmas incidentas, paskutiniu metu fiksuotas šioje vietoje.

Kaip iš įvykio vietos pasakojo kauniečiai, S. Žukausko gatvėje esančioje stotelėje „Eiguliai“ 3-io maršruto autobusas rėžėsi į 9-o maršruto troleibusą. Nelaimė įvyko važiuojant P. Lukšio gatvės kryptimi.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai pranešimą apie avariją gavo 10.30 val. Policijos žiniomis, viena moteris skundėsi galvos sutrenkimu, jai iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Portalo skaitytojų teigimu, nukentėjusioji išvežta į Kauno klinikas. Moteris esą buvo belipanti į troleibusą, kai šį kliudė autobusas. Nuo smūgio jėgos ji parkrito ir susitrenkė galvą.

Kauniečių vertinimu, dėl skaudaus incidento kalta stotelės prieigose itin slidi danga – atsiųstame vaizdo įraše matyti, kad automobiliams sunkiai pavyksta išvažiuoti iš šalimais esančio kiemo, pėstiesiems reikia padėti įveikti gatvę.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad sekmadienį, sausio 27 d., toje pačioje stotelėje nesuvaldytas troleibusas slydo šonu ir užtvėrė vieną S. Žukausko gatvės pusę. Skaitytojai vakar teigė, kad danga slidi gali būti dėl vandentiekio avarijos – čia prieš kelias dienas išsiliejo vanduo, kuriam užšalus gatvė virto tiesiog čiuožykla.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Kurioje miesto vietoje iškils kauniečių mylimos senbernarės Bitės skulptūra?

Prasmingų pokalbių erdvė Kaune: atvirai apie svarbiausias vertybes

Lapių sąvartyną ryja liepsnos: gaisrininkai su ugnimi kovoja ne vieną valandą

Sunkiau nei atrodė: Laisvės alėją bando šveisti jau trečią kartą

Kad Velykų stalas neapkarstų: priminė dažniausiai per maistą plintančias ligas

Su žinoma bendrove Kaune sukirtusi rankomis dėl „Mercedeso“, gavo nemaloniai nustebti

Kauno regiono įmonė turės grąžinti „Agrokoncernui“ šimtus tūkstančių eurų

V. Matijošaitis ir L. Stonkienė papasakojo apie savo meilės istoriją ir ateities planus

Fiksuoja kaunietis: Velykų parkavimo ypatumai miesto centre

Nustatyta, kokio amžiaus gyventojai Lietuvoje turi mažiausią atsparumą tymams