Prie „Urmo“ žiedo – pavojingi krovininio automobilio vairuotojo manevrai (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš pat šventes „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo beatodairiškai Pramonės prospekte manevruojantį nedidelio krovininio automobilio vairuotoją. Nusprendęs pasigreitinti kelionę, jis šoko lėkti paskui skubantį greitosios medicinos pagalbos ekipažą.

„Manau, čia jau per įžūliai. Vos šono man „nenunešė“ ir sukėlė dar bent vieną avarinę situaciją“, – vaizdo registratoriumi prie Taikos ir Pramonės prospektų žiedo nufilmuotus mašinos viražus komentavo Žilvinas.

Įraše matyti, kaip krovininio automobilio „Ford“ vairuotojas naudojasi greitosios medicinos pagalbos gatvėje atvertu koridoriumi tuo pačiu pažeisdamas Kelių eismo taisykles (KET).

Apie situaciją „Kas vyksta Kaune“ pranešęs kaunietis pasakojo, kad greitosios ekipažas važiavo su įjungtais švyturėliais ir garsiniu signalu. Tai kitus eismo dalyvius privertė pristabdyti ir duoti medikams kelią. Tik ne „Fordą“ – šis nemažindamas greičio, kirsdamas dvigubą ištisinę liniją ir išvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą skuto paskui medikus link žiedinės sankryžos.

Žilvinas teigė švenčių proga neplanuojantis apie šį chuliganiško vairavimo atvejį pranešti policijai, tačiau paprotinti pavojingai besielgiančius eismo dalyvius būtų tikrai neprošal.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 1 d. kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. Visgi kirtęs ištisinę liniją keturių eismo juostų gatvėje, vairuotojas atliko lenkimą ten, kur tai griežtai draudžiama daryti, kėlė grėsmę eismo saugumui – už tai pagal 420 str. 1 d. bauda galėtų siekti nuo 170 iki 230 eurų.

Papildyta: 21:35 val. į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi ir krovininio automobilio vairuotojas, kuris paaiškino situaciją – svarbiausia buvo nukentėjęs žmogus.

„Aš važiavau su greitosios leidimu, nes buvo vykstama į įvykio vietą, kur nukentėjo mano darbuotojas. Suprantu, kad buvo pažeistos taisyklės, bet tuo metu žymiai svarbiau buvo nukentėjęs žmogus“, – skubėjimo priežastis atskleidė kaunietis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

87 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereik

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys