Prie „Urmo“ žiedo – pavojingi krovininio automobilio vairuotojo manevrai (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Prie „Urmo“ žiedo – pavojingi krovininio automobilio vairuotojo manevrai (papildyta)

Stopkadras

Prieš pat šventes „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo beatodairiškai Pramonės prospekte manevruojantį nedidelio krovininio automobilio vairuotoją. Nusprendęs pasigreitinti kelionę, jis šoko lėkti paskui skubantį greitosios medicinos pagalbos ekipažą.

„Manau, čia jau per įžūliai. Vos šono man „nenunešė“ ir sukėlė dar bent vieną avarinę situaciją“, – vaizdo registratoriumi prie Taikos ir Pramonės prospektų žiedo nufilmuotus mašinos viražus komentavo Žilvinas.

Įraše matyti, kaip krovininio automobilio „Ford“ vairuotojas naudojasi greitosios medicinos pagalbos gatvėje atvertu koridoriumi tuo pačiu pažeisdamas Kelių eismo taisykles (KET).

Apie situaciją „Kas vyksta Kaune“ pranešęs kaunietis pasakojo, kad greitosios ekipažas važiavo su įjungtais švyturėliais ir garsiniu signalu. Tai kitus eismo dalyvius privertė pristabdyti ir duoti medikams kelią. Tik ne „Fordą“ – šis nemažindamas greičio, kirsdamas dvigubą ištisinę liniją ir išvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą skuto paskui medikus link žiedinės sankryžos.

Žilvinas teigė švenčių proga neplanuojantis apie šį chuliganiško vairavimo atvejį pranešti policijai, tačiau paprotinti pavojingai besielgiančius eismo dalyvius būtų tikrai neprošal.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 1 d. kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. Visgi kirtęs ištisinę liniją keturių eismo juostų gatvėje, vairuotojas atliko lenkimą ten, kur tai griežtai draudžiama daryti, kėlė grėsmę eismo saugumui – už tai pagal 420 str. 1 d. bauda galėtų siekti nuo 170 iki 230 eurų.

Papildyta: 21:35 val. į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi ir krovininio automobilio vairuotojas, kuris paaiškino situaciją – svarbiausia buvo nukentėjęs žmogus.

„Aš važiavau su greitosios leidimu, nes buvo vykstama į įvykio vietą, kur nukentėjo mano darbuotojas. Suprantu, kad buvo pažeistos taisyklės, bet tuo metu žymiai svarbiau buvo nukentėjęs žmogus“, – skubėjimo priežastis atskleidė kaunietis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.