Papuošta dar viena Kauno erdvė: nušvito nuostabus „Atsiminimų sodas“

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas šiemet kaip niekad švytintis ir nuo gruodžio visu smarkumu spinduliuojantis šventinę nuotaiką. Prieš sutviskant pagrindinei kalėdinei eglutei, oficialiai įžiebtas ir LR Istorinės Prezidentūros sodelis, prie kurio puošybos prisidėjo aktyvios bendruomenės, o pratęsti gali kiekvienas kaunietis.

Parkelį dvi savaites savanoriškai puošė „Nuova“ įmonių grupės kolektyvas, tai darantis ketvirtus metus iš eilės. Ant medžių pakabinta daugiau nei 5 kilometrai lempučių girliandų, Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pagamintos dekoracijos, o kiemelio viduryje Kauno miesto savivaldybė įkurdino šviečiantį fontaną.

Šeštadienį vykusį renginį vedė Edvinas Vadoklis, būriui kauniečių pasirodymus demonstravo meninio kūrybinio ugdymo studijos „Ritė Bitė“ auklėtiniai, mistišką atsiminimų prigimtį atskleidė „Mimų teatras“ bei įspūdingas „Ugnies teatro“ šou. Susirinkusiesiems Istorinės Prezidentūros kiemelyje kunigas Gytis Petras Stumbras pristatė Kauno senamiesčio draugijos idėją Švč. Sakramento bažnyčią paversti meno ir kultūros židiniu.

Kaip minėjo draugijos atstovai, būtent Istorinės Prezidentūros įžiebimu kasmet atidaromas kalėdinio laikotarpio renginių maratonas. Šventę organizuojanti Kauno senamiesčio draugija džiaugiasi, kad prie kiemelio puošimo prisijungia vis daugiau bendruomenės narių.

„Norime padėkoti Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriui ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui, kurie prisidėjo gaminant simbolinius atsiminimų burbulus. Už „Atsiminimų fontaną“ dėkojame Kauno miesto savivaldybei, taip pat ačiū „Ritei Bitei“, „Mimų teatrui“, „Ugnies teatrui“, „Disco4U“ vakarėlių servisui ir vedėjui Edvinui Vadokliui“, – vardijo Kauno senamiesčio draugijos atstovai.

O atsiminimų burbulus galės kurti ir Prezidentūros sodelyje kabinti kiekvienas, bus pateiktos ir instrukcijos, kaip tai daryti. Į burbulus sudėjus savo atsiminimus, kauniečiai kviečiami juos kabinti specialiai tam skirtoje vietoje. Užsukti pasigėrėti papuošimas ar pakabinti savo atsiminimų burbulą galima kasdien iki 22 val., „Atsiminimų sodas“ veiks iki Trijų karalių (sausio 6 d.).

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės

Per Kauno gimtadienį miestiečiams užkliuvo kontrolės elgesys viešajame transporte

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Neblaivus vairuotojas iš kiemo neišvažiavo: pateko į medžių gniaužtus

(Ne)Pagarba Kauno asmenybėms: pirmasis miesto burmistras per gimtadienį buvo įkalintas tarp prekybininkų kioskų

Kauno moksleiviai išradingumu sužavėjo virtuvės šefus: išrinkti trys geriausi patiekalų receptai

Viena judriausių Kauno centro sankryžų vairuotojus pasitinka eismo ribojimais

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija