Kauno eglutė įžiebta: įvertinkite jos grožį

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rotušės aikštėje šeštadienio vakarą sutvisko Kauno eglutė ir pasklido kalėdinė atmosfera. Beprasidedant šventiniam laikotarpiui, kviečiame pažvelgti į gražiausius laikinosios sostinės žaliaskarės vaizdus ir prisiminti įspūdingą vakarą.

Jolantos Šmidtienės kurtos kalėdinės eglės pagrindinės dekoracijos šiemet pagamintos iš 2,5 mln. baltų plastikinių šiaudelių. Apšviesti papuošimai iš kiek toliau primena masyvias sniego pusnis, slegiančias eglutės šakas.

Iš tikrų eglišakių suformuotas medis taip pat padabintas gelsvų lempučių tinklu, o eglę supa akinančios žvėrelių skulptūros. Rotušės aikštėje įsikūrė ir Kalėdų miestelis, suskirstytas į keturias zonas: amatų, užkandžių, vaikų ir jaunimo.

Šiose „salelėse“ šaltą dieną bus galima išgerti arbatos ir užkąsti, pasisupti ar gražiai nusifotografuoti, vyks įvairiausi edukaciniai užsiėmimai, susitikimai su Kalėdų seneliu ir gausybė kitokios veiklos.

Tuo tarpu drobe šviesos instaliacijoms renginio vakarą tapo ir pats rotušės pastatas, o susirinkusią minią įžiebimo momentą ir po koncerto akino griausmingi fejerverkai.

Ne mažesnio dėmesio vertas buvo pats šventinis koncertas, kurį organizavo Kauno kultūros centras, o informaciniu partneriu tapo portalas „Kas vyksta Kaune“. Renginį vedė Mantas Stonkus su Ugne Skonsmanaite – ant scenos su šokėjų numeriais ir be jų lipo Ieva Zasimauskaitė ir Danguolės Beinarytės choras „Draugystė“,„Biplan“, Justinas Jarutis ir „Daddy Was a Milkman“, Monique, Birutė Dambrauskaitė.

Laikinojoje sostinėje pradėjo veikti naujas Kauno Kalėdų radijas 13 nuotr.

Kaune įžiebta pusnimis padabinta eglė 34 nuotr.

Eglutės įžiebimo renginys vainikuotas paleidus Kauno Kalėdų radiją. Melodijos, kurias užsakyti portale kaledos.kasvyksta.lt gali kiekvienas, Rotušės aikštėje suskambo sulig Andriaus Žiurausko, Ievos Zasimauskaitės ir „Kas vyksta Kaune“ vadovo Vaido Pilkausko duotu ženklu.

Kaip anksčiau minėjo J. Šmidtienė, vienkartiniai plastikiniai šiaudeliai, iš kurių pagaminta didžioji dalis žaliaskarės dekoracijų, bus perdirbami. „Nei viena mūsų eglutė nebuvo tiesiog išmesta arba sudeginta“, – šią savaitę kalbėjo Kauno puošmenos kūrėja.

116 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

IX forto monumentą atgaivins masinis rumunų menininkės projektas

Pasaulinio garso smuikininkė su Kauno bigbendu kvies atrasti paslėptą akmenį

Prieš savaitę „pasižymėjęs“ pareigūnų eskortas toliau siautėja Kauno keliuose

„Žalgirio“ marškinėlius vėl apsivilkęs T. Dimša priverstas išvykti į Ispaniją

Pareigūnai prašo atpažinti Šilainių „Iki“ užfiksuotą vyrą

Pirmas vizitas per 20 metų: į Lietuvą atvyko Prancūzijos prezidentas E. Macronas

Remonto Kauno apskrityje sulauks vienas blogiausių šalies krašto kelių

Kauno centru kaip pakilimo taku: praskrido trigubai greičiau nei leista

Keičiasi sergančiųjų koronavirusu amžius: infekcija serga 111 vaikų

Tragedija Kaune: per avariją žuvo žmogus