Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį – Kas vyksta Kaune

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį

delfi.lt 2018/11/20 19:31
Delfi.lt nuotr.

Žinomos dainininkės Romos Mačiulytės skriaudikas Valerijus Simovičius užlipo ant grėblio. Kaunietis jau prieš metus buvo nuteistas Kauno apylinkės teisme, tačiau verdiktą apskundė. Tačiau skundas atsisuko prieš patį nuteistąjį – Kauno apygardos teismas ne tik kad nesušvelnino, o net sugriežtino vyriškiui skirtą bausmę.

Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo kaltinamajam Kauno apylinkės teisme pernai lapkritį skirta 1,5 metų laisvės atėmimo bausmė, dėl fizinio skausmo sukėlimo bei nežymaus sveikatos sutrikdymo – 9 mėnesiai kalėjimo. Subendrinus bausmes, V. Simovičius kalėjime turėjo praleisti 2 metus, tačiau prie šios bausmės pridėta ir 2016 m. Jonavos apylinkės teismo paskirta ir neatlikta bausmė.

Todėl bendrai nuteistajam buvo skirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė. Teismas iš dalies tenkino R. Mačiulytės civilinį ieškinį. Dainininkė prašė jai priteisti 15 tūkst. eurų neturtinės žalos, tačiau teismas priteisė tik 4 tūkst. eurų. V. Simovičius turės atlyginti ir 333,3 eurų turtinę žalą bei 1 447 eurų bylinėjimosi išlaidų.

Tuomet išgirdęs tokį teismo nutarimą, nuteistasis reagavo emocingai. „Nesąmonė. Aišku, kad skųsiu. Pati atėjo ir glaustėsi prie manęs“, – sušuko nuteistasis. V. Simovičius taip ir padarė, tačiau viskas atsisuko prieš jį patį.

Kauno apygardos teismas prie šios bausmės pridėjo dar tris mėnesius, todėl V. Simovičius kalės 3 metus 3 mėnesius.

Dar 2015 m. gruodžio 15 d. Kauno policija gavo pranešimą apie tai, jog moters iš buto neišleidžia draugas, prieš ją smurtauja. Tačiau pareigūnams atvykus į įvykio vietą, moteris tokią versiją paneigė bei paaiškino, kad prieš savaitę ją sumušė nepažįstami asmenys.

Stipriai sužalota R. Mačiulytė nedelsiant buvo pristatyta į gydymo įstaigą. 2016-ųjų spalio viduryje byla dėl sveikatos sutrikdymo buvo perduota teismui.

Anksčiau žurnalistams savo įvykių versiją pasakojo kaltinamojo mama bei nukentėjusiosios draugės. Romos bičiulės net neabejojo V. Simovičiaus įvykdytu nusikaltimu.

„Ji važiavo į koncertą Jonavoje lapkričio 29 dieną ir sakė paskambins, kai grįš, bet nepaskambino. Ji turėjo važiuoti pas tėvukus, bet dingo. Pradėjome jos ieškoti, skambinau į tą kavinę Jonavoje, kur ji koncertavo, sakė, kad ji išvažiavo su kažkokiais muzikantais. Ieškojom namuose, skambinome, bet šlepetės kaip buvo pastatytos, taip liko.

Kiekvieną dieną važinėjome į jos namus. Iš pradžių telefonas šaukė, paskui nebe. Skambinome iš įvairių numerių. Tada ji paskambino naktį, prašė padaryti kažką, nes jos neišleidžia iš namų. Tas Valerijus buvo paėmęs jos telefoną. Tada mes kreipėmės į policiją, pasakėme, kad ji yra pagrobta“, – pasakojo artimos atlikėjos draugės.

Moterų teigimu, policijos pareigūnai į nurodytu adresu vyko keturis kartus. Ne iš karto pavyko rasti pagalbos prašančią R. Mačiulytę. Tiesa, nukentėjusioji, iš pradžių prašiusi pagalbos, vėliau draugėms pranešė, kad jai viskas gerai.

„Ji parašė tokią žinutę, nes jis jai liepė“, – įsitikinusios draugės. R. Mačiulytės draugės tikino, kad kaltinamasis smurtavo ne tik prieš Romą, bet ir prieš savo sugyventinę. „Jis ją šakute, peiliu badė. Jie mažą vaiką turi kartu su sugyventine, o badydavo ją peiliu“, – kalbėjo moterys.

Roma Mačiulytė – Lietuvos estrados dainininkė, išgarsėjusi su ansambliu „Nerija“. Roma savo muzikinę veiklą plėtojo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse: Latvijoje, Rusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei JAV. Atlikėja vienoje scenoje yra dainavusi su tokiomis įžymybėmis kaip Ala Pugačiova ir Laima Vaikulė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT