Kimba į darbus: atsinaujins dar viena ypatinga Kauno vieta (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kimba į darbus: atsinaujins dar viena ypatinga Kauno vieta (papildyta)

Kaunas.lt nuotr.

Iki 2020 metų atnaujinti visus miesto parkus ir laisvalaikio erdves pasiryžęs Kaunas žengė dar vieną svarbų žingsnį. Atnaujinimo darbai verda gamtos perlu vadinamame Pažaislyje. Čia atnaujinami pėsčiųjų takai, naikinami šabakštynai, o pavasarį kauniečių patogumui bus įrengti suoliukai. Šiuos darbus Kauno savivaldybė pavaizdavo nuotykingame video įraše.

„Pažaislio vienuolyno prieigose išsiraizgiusius takus pamėgusios tiek jaunos šeimos su vaikais, tiek ir dviratininkai, ar į paplūdimius vasarą keliaujantys poilsiautojai. Norime, jog iškylos negadintų ištrupėję, nelygūs takai ir sutręšę suoliukai, todėl ir ėmėmės paprastų, bet būtinų tvarkymo darbų“, – sakė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

Kaip savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė Kauno savivaldybė, Pažaislio vienuolyno prieigos atsisveikina su duobėtais, ištrupėjusiais takeliais, išlūžusiais suoliukais, brūzgynais ir kitais pasivaikščiojimus šioje vietoje gadinusiais nepatogumais.

Pasak V. Šiliausko, bendras atnaujinamų takų ilgis siekia 3 kilometrus. Pavasarį kauniečių patogumui miške bus įrengti nauji patogūs suoliukai ir šiukšliadėžės.

Pastarąsias kelias savaites Pažaislyje taip pat vyko kasmetiniai miško priežiūros darbai. Jų metu miškas buvo vaduojamas nuo šabakštynų ir krūmokšnių bei tapo šviesesnis. Šiuo metu kelininkai atnaujina susidėvėjusius takus.

„Takais niekas nesirūpino ilgus metus. Daugumos jų būklė buvo labai prasta. Asfaltavimo darbus planuojame užbaigti per keletą artimiausių dienų, kai tik leis oro sąlygos, vėliau bus demontuoti senieji suolai “, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Šiuo metu laisvalaikio erdvių atnaujinimo darbai vyksta Draugystės, Santarvės, Santakos parkuose, Nemuno ir Nevėžio santakos draustinyje, Aleksoto apžvalgos aikštelėje bei Marvelės upelio slėnyje. Šįmet kauniečiams duris atvėrė rekonstruoti Dainavos ir Kalniečių parkai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA