Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai – Kas vyksta Kaune

Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai

Organizatorių nuotr.

Rugsėjis Kaune – ne tik mokslų, studijų, bet ir švenčių metas. Praėjusį savaitgalį mieste praūžė kasmetinės „Jaunimo dienos“. Pačiame miesto centre kauniečiai linksminosi stebėdami įvairius pasirodymus, dalyvavo dirbtuvėse, lankėsi meno erdvėje, o dvi dienas trukusią šventę vainikavo tradicija tapę Jaunimo apdovanojimai.

Kaip ir kasmet, kandidatus metų jaunimo apdovanojimams galėjo siūlyti patys kauniečiai. Jaunuoliai buvo nominuoti net aštuoniose kategorijose: „Metų savanoris“, „Metų Kauno jaunimo ambasadorius“, „Metų iniciatyva“, „Metų jaunimo komanda“, „Metų jaunimui draugiškas verslas“, „Metų moksleivis“, „Metų studentas“ bei „Metų jaunimo lyderis“.

Po įtempto kauniečių balsavimo šeštadienį Nepriklausomybės aikštėje buvo pagerbti šių metų laureatai. „Metų savanorio“ titulas atiteko Pauliui Bašinskui, spėjusiam energingai imtis savanorystės tiek Kauno oro uoste, Kauno turizmo informacijos centre „Kaunas IN“, tiek ir sporto renginiuose – Lietuvos atvirajame 3×3 čempionate, „Kaunas Challenger“ turnyre, įvairiuose triatlono renginiuose, Kauno „Žalgirio“ rungtynėse, bei U16 Europos merginų krepšinio čempionate.

„Metų Kauno jaunimo ambasadoriumi“ tapo Žilvinas Mažeikis, sukūręs visoje Europoje naudojamą žaidimą, padedantį jaunuoliams rengti „Erasmus“ paraiškas, o „Metų iniciatyvos“ apdovanojimą atsiėmė gausi taip pat šį savaitgalį vykusio atviros kultūros festivalio „Kaunas opener“ komanda. Jaunimui draugiškiausiu verslu tapo informacinių technologijų įmonė „Hostinger“, įdarbinanti daugybę jaunų kauniečių ir leidžianti jiems dar studijų metais įsilieti į darbo rinką bei tobulinti profesinius gebėjimus.

Stipriausia „Metų jaunimo komanda“ buvo pripažinta Viešoji įstaiga „Gerumo rankos“. Organizacijos įkūrėjai savo laisvą laiką skiria jaunuoliams, skatina savanorystę, bendruomeniškumą bei ugdo jaunimo socialinius įgūdžius.

„Metų moksleivio“ titulą šiemet pelnė Gediminas Kaminskas, aktyviai veikiantis nevyriausybinėse organizacijose, o „Metų studento“ – Modestas Žukauskas, kuris spėja ne tik mokytis, bet ir prisidėti prie idėjų kūrimo gražinant savo gyvenamąjį rajoną. Už darbą su nesimokančiais ir nedirbančiais jaunuoliais bei indėlį į jaunimo politiką „Metų jaunimo lyderio“ statulėlė įteikta Gabrielei Markūnaitei.

Apdovanojimų ceremoniją paįvairino ir Nepriklausomybės aikštę naktine šokių erdve pavertė muzikinės grupės „Wolfsome“, „Despotin‘ Fam“ ir „Junior A“.

Šiemet Jaunimo dienos – ypatingos. Jaunatviškiausią metų savaitgalį didelis dėmesys buvo skiriamas kultūrinėms veikloms. Specialiai joms skirtoje erdvėje jaunuoliai galėjo sutikti spektaklių personažų, įsilieti į diskusijas apie ekologiją, sudalyvauti filmų peržiūroje ar piligriminėje pojūčių kelionėje.

Savo paviljonus prie soboro įrengusios organizacijos kvietė išbandyti įvairių veiklų – nuo tatuiruočių gamybos, dronų lenktynių iki apsilankymo virtualioje realybėje ir robotų kautynių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.