Nuo šiol Kauno meistrai galės išbandyti įrankius prieš pirkdami

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune jaučiamas statomų namų, verslo centrų ir restauruojamų pastatų bumas, tad vykstant aktyvioms statyboms bei miesto renovavimo darbams didėja ir įrankių paklausa. Į ją reaguoja verslininkai, siūlydami ne tik gausesnį jų pasirinkimą, bet ir papildomas paslaugas. Birželio mėnesį Kaune, Pramonės prospekte, atidaryta nauja įrankių parduotuvė „Specialist+“. Kai kurios iš čia siūlomų paslaugų – naujiena Lietuvoje.

Išbandyk įrankį prieš perkant

„Dažnai juokaujame, kad pagrindinis atsakymas į klausimą „kada jums reikės įrankio?“ yra „reikėjo vakar, bet kreipėmės šiandien“, – šypsosi naujos įrankių ir priedų parduotuvės „Specialist+“ vedėjas Aivaras Savickas.

„Suprantame tiek skubančius, tiek tiesiog laiką taupančius klientus, todėl stengiamės juos aptarnauti kiek įmanoma greičiau bei garantuoti, kad nereikės sugrįžti antrą kartą. O tai užtikrinti padeda ne tik išsamios, individualios vadybininkų konsultacijos, bet ir galimybė įrankį išbandyti dar prieš perkant. Tam parduotuvėje yra specialus varstotas bei daugybė medžiagų. Išbandei ir patiko – perki, nepatiko – neperki. Tokia praktika jau seniai taikoma užsienio šalyse, tačiau Lietuvoje tai – naujovė. Ir, galiu pasakyti, labai pasiteisinanti naujovė“, – pardavimo subtilybes aiškina A. Savickas.

Netikėti privalumai

Pasak A. Savicko, prekyba įrankiais yra viena iš paslaugų, kurios, kaip jau minėta aukščiau, dažnai prireikia gana neplanuotai.

„Kai visą dieną lakstai ant ratų, ieškojimas, kur pastatyti automobilį, gali iš tavo dienotvarkės išbraukti ir visą valandą. Parduotuvei žvalgėmės būtent tokios vietos, kur lankytojams būtų patogu privažiuoti, galėtų laisvai rasti vietos automobiliui. Todėl Pramonės prospektas ir verslo centras „Pramonės pr. 4D“ tam puikiai tiko. Juk ne paslaptis, kad patogi automobilių aikštelė tampa būtinybe“, – pasakoja A. Savickas ir šypsosi, kad „Specialist+“ klientus sugaišina tik vienu atveju – jeigu pastarieji nori pasivaišinti nemokama kava.

Patogi aikštelė palengvina gyvenimą „Specialist+“ klientams / R. Tenio nuotr.

Pasikeitė įrankių karta

„Lietuva jau seniai žengia koja kojon su pasaulio įrankių rinka ir gali pasiūlyti tikrai pačias geriausias galimybes, tai yra tokias, kokias turi vakarų valstybių meistrai. Taigi, svarbiausiu klausimu lieka, kaip žinoti, kuris gamintojas patikimas ir išsirinkti būtent tinkamiausią įrankį.

Savo ruožtu, mes rekomenduojame ir siūlome pasaulinius prekinius ženklus, orientuodamiesi į vakarietišką praktiką ir kokybę: „Irwin Tools“, „Stanley FatMax“, „Samedia“, „Kemper“, „Fischer“, „Rapid“, „Kapro“, „Keter“, „Camelion“, „Sharpie“, „Markal“, „Komelon“, „Dymo“, – vardina A. Savickas bei papildo, kad, nors lietuvaičiai juos jau pakankamai pažįsta ir įvertina, perkant naują įrankį vis tiek kyla daug klausimų.

„Įrankių rinka labai didelė, todėl savaime suprantama, kad kartais gali būti sunku išsirinkti. Atsižvelgiant į besikeičiančius ir nuolat didėjančius rinkos poreikius buvo sukurtas „Specialist+“ prekinis ženklas. „Specialist+” prekinio ženklo įrankiai garantuoja puikų kokybės ir kainos santykį. Įrankius atrenka ir patikrina patys įmonės vadovai, kurie jau daugiau nei 10 metų bendrauja su tiekėjais iš viso pasaulio ir tobulina pasiūlą, kad Lietuvą pasiektų ne tik aukštos kokybės gaminiai, atitinkantys mūsų rinkos poreikius, bet ir teisinga jų kaina“, – dėsto naujosios parduotuvės vedėjas.

Išbandyti išvardintų gamintojų įrankius galima naujoje „Specialist+“ parduotuvėje adresu Pramonės pr. 4D. Laukiami profesionalai ir mažiau patyrę meistrai, tie, kurie namus įsirenginėja patys. Parduotuvės „Specialist+“ atidarymo proga visi pirkėjai birželio 25 – liepos 23 dienomis dalyvauja žaidime, kurio metu bus galima laimėti net keturis „Karcher Window Vac WV 50“ akumuliatorinius stiklinių paviršių valymo įrenginius.

Daugiau apie įrankius ir naują „Specialist+“ parduotuvę rasite čia.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajono gyventojai gyvena kaip akmens amžiuje: nerimauja dėl infekcijų

Slapto tyrimo vaisius: Kaune sulaikyti amfetamino platintojai

Eurostatas: maisto kainos Lietuvoje – vienos mažiausių ES

Neįgalią motiną nužudęs A. Jegorovas prašo sumažinti jam skirtą bausmę

Kaunietis Ž. Grigaitis atsidūrė ligoninėje: mąsčiau, kad dangų matau paskutinį kartą

Per Kauną nutįsusi milžiniška spūstis (papildyta)

A. Verygos užmojai: siekia paneigti mitą, kad sveikas maistas – neskanus

Kibernetiniai išpuoliai nesiliauja: dalinai įsilaužta į portalą „Kas vyksta Kaune“

Reikalai pajudėjo: pradėta Kauno sporto halės rekonstrukcija

Iš Kauno oro uosto - dvi naujos skrydžių kryptys