Eurovizinė intriga auga: I. Zasimauskaitė su komanda išskrido į Portugaliją (foto) – Kas vyksta Kaune

Eurovizinė intriga auga: I. Zasimauskaitė su komanda išskrido į Portugaliją (foto)

delfi.lt 2018/04/28 11:41
DELFI nuotr.

Daug meilės – taip paprastai, trumpai ir taikliausiai galima apibūdinti eurovizinę Ievos Zasimauskaitės kelionę. Nuo pat pradžių iki pat paskutinio pamojavimo lipant į lėktuvą, kylantį į Portugaliją.

Ankstyvą šeštadienio rytą Ieva pagaliau išskrido į didžiąją „Euroviziją“ Lisabonoje kartu su didžiule palaikymo komanda ir gausia Lietuvos delegacija. Lėktuvas pakilo 6.30 val. Į Lietuvą Ieva grįš tik gegužės 13-ąją.

Ir nors rodos, kad kelias iki pat didžiojo konkurso buvo trumpas, Ievai jis prasidėjo dar prieš Naujuosius – pateikiant paraišką dalyvauti konkurse. Sausio pradžioje LRT eteryje prasidėjo didžioji eurovizinė kova – dėl galimybės šįmet atstovauti Lietuvai grandioziniame dainų konkurse susirungė apie pusšimtis dalyvių.

I. Zasimauskaitė sėkmingai nužingsniavo iki pat finalo ir susirungė su dar penkiais stipriausiais konkurso dalyviais. Vis dėlto jos žinutė apie meilę iki paskutinio atodūsio pavergė ir komisiją, ir žiūrovus. Kovo 11-osios vakarą paaiškėjo, kad kelialapis atstovauti Lietuvai šiemet keliauja į Ievos rankas.

Šis laikotarpis buvo itin įtemptas. Ieva skaičiuoja, kad per šį mėnesį ir dvi savaites ji turėjo vos tris dienas poilsiui. Prieš pat išskrisdama į Portugaliją ji suskaičiavo, kad po pergalės nacionalinėje atrankoje ji net 108 valandas (arba net 9 dienas) praleido dalydama interviu. Jų Ieva išdalijo net 78.

Per dieną vien telefonu Ieva prakalbėdavo ne mažiau kaip penkias valandas. 53 valandas praleido oro uostuose ir lėktuvuose, automobilyje – 114 val. Dar 34 val. praleido atsakinėdama į gerbėjų klausimus.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Ievos laukia jau gegužės 8 d. Jei pasiseks ir Ieva peržengs pusfinalio barjerą, dar kartą jos pasirodymą išvysime finalo metu gegužės 12-ąją.

Tačiau pati Ieva tikina, kad nebesvarbu, kaip bus. Atsisveikinimo vakarėlį likus vos porai dienų iki skrydžio surengusi Ieva dėkojo už jau nueitą kelią ir užbėgdama įvykiams prieš akis tikino, kad „nuomonių bus daug“, bet, jos teigimu, reikia koncentruotis tik į pozityvius dalykus.

Nuoširdumą visos eurovizinės „kelionės“ metu spinduliavusi Ieva ir prieš lipdama į lėktuvą tikino: „Aš ne tobula. Ir tokia nenoriu būti.“

Į „Euroviziją“ Ieva keliauja su daina „When We’re Old“. Dainą apie meilę iki paskutinio atodūsio parašė Vytautas Bikus. Jis taip pat keliauja su Ieva į Portugaliją. Ir ne tik jis vienas, Vytautas keliauja kartu su žmona ir vos mėnesio dukrele.

„Labai ilgai ieškojau, kad kažkas suprastų mano vidų ir galėtų apie tai parašyti muzikoje“, – dėkodama Vytautui kalbėjo Ieva ir vadino jį „stebukladariu“ ir „magiškos muzikos kūrėju“.

Tiesa, šįmet visa komanda, lydinti Ievą į „Euroviziją“ yra tokia, kokios dar nebuvo. Šįmet visa komanda kartu vežasi savo atžalas. Savo vyrą bei dukrelę pasiima ir pritariančioji vokalistė Akmėja. Beje, ji – atlikėjo Jurgio Brūzgos žmona. Būtent Jurgis buvo vienas iš stipriausių atrankos dalyvių. Jis taip pat pateko į finalą, deja – laimė šįkart nusišypsojo penktą kartą eurovizinę laimę bandžiusiai Ievai.

Primename, kad konkurso šeimininkės teises Portugalija pernai Ukrainoje iškovojo Salvadoras Sobralis. Lyrišką baladę atlikęs atlikėjas savo šalyje buvo sutiktas kaip didvyris. Deja, kiek vėliau jam teko nutraukti savo karjerą dėl sveikatos problemų.

Lisabonoje vyksiantis konkursas bus kiek kitos nei įprastai. Raudonąjį kilimą šįmet keičia mėlynas, o ir scena bus kitokia. Šįmet scena suprojektuota taip, kad joje nebus galima demonstruoti išradingų vizualizacijų, kurios dažno atlikėjo pasirodymą paversdavo itin vaizdingu.

Beje, dėl šios scenos ypatybės galvą teko pasukti ir Ievos komandai. Ir nors I. Zasimauskaitė tiksliai neatskleidžia, kaip atrodys jos pasirodymas Lisabonoje, ji užsiminė, kad vizualizacijas su meilę vienas kitam spinduliuojančiais žmonėmis jos komanda ketina transliuoti taip, kad tai matytų prie televizijos ekranų konkursą stebėsiantys žiūrovai. Arenoje, kurioje vyks konkursas, šių vizualizacijų nebus matyti.

Ievą „Eurovizijoje“ išvysime pirmojo pusfinalio metu, gegužės 8-ąją. Lietuvos atstovė konkurse pasirodys šešta.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.